Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki megtalálj...

Szerintetek mindenki megtalálja egyszer a párját az életben?

Figyelt kérdés

Van olyan ember,aki senkinek se tetszik?Vagy mindenkinek van egy párja valahol a világon?Meg van előre írva a sorsunk,hogy majd xy-nal fogok találkozni,és Ő lesz a nagy szerelmem,férjem/feleségem?Vagy ez hülyeség?Mit gondoltok erről?

Mostanában kezdett el érdekelni ez a téma.Úgy érzem,hogy én nem fogok kelleni senkinek sem.Pedig úgymond "udvarlók" vannak,vagyis nem is udvarló,hanem olyan fiúk,akiknek tetszek,de engem hidegen hagynak,viszont akik nekem tetszenek,nekik meg én nem tetszem.Fog ez változni?

Direkt nem szerelem,szex témakörbe írtam.

18/L


2010. dec. 30. 11:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

Én is így voltam vele (akiknek tetszettem azok nekem abszolút nem jöttek be, akik nekem tetszettek azok rám sem néztek... szomorú voltam, és lehetetlennek éreztem a szituációt).

Egészen addig amíg el nem jött az egyetem!

Ott rájöttem mi a fontos. Nem a külső, nem az un. "lelkitárs" megtalálása, nem a nagy egymásra találás. Hanem az, hogy megbízható legyen, okos, értelmes, komoly, rendes. Ezek a fontos dolgok, és nagyon nehéz ezt mind megtalálni! De ha megvan, meg kell ragadni.

Nincs olyan, hogy szerelem. Olyan van, hogy (ahogy előttem is mondták kompromisszum) némán kiegyezzel vele. Megbarátkozol vele, és lassan-lassan megtetszik, a szeretet pedig kialakul.

Valamit fel kell adnod (pl. szerelem első látásra), de kapsz érte valami mást (pl. biztonság, őszintesség, megbízhatóság).

30/L.

2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló szerint, akkor én már kezdhetek is aggódni.

Az igényeiből meg ne adj le, abból csak baj lesz. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Igaz így meg nincs senkim, de inkább a tökéletes, mint a szamár ló helyett.

Az én nagy Ő-m meg azt hiszem más... hát nem éppen nagy Ő-je, csak férje lett :((

2010. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
van olyan, aki sohasem találja meg az igazit... például nagybátyám...46 éves, háza, kocsija, munkája, pénze van...nem is randa...mégsem volt soha tartós párkapcsolata.. csak pár 2-3 hónapos kalandja....
2010. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

"Nincs olyan, hogy szerelem."

Na, ez a szamár a ló helyett.

2010. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
30/L, attól, hogy Te nem vagy szerelmes, az nem jelenti azt, hogy nincs is szerelem! Amiket leírtál, azokat inkább megalkuvásnak, meghunyászkodásnak lehetne hívni. Én a magam részéről soha nem mondanék le erről az érzésről...Remélem nem bántottalak meg, nem ez volt a célom.
2010. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Tyűű,köszi a sok választ:)

Esetleg ha vki félreértett volna,már volt kapcsolatom,komolyabb is,1 évig tartott,de úgy igazán szerelmes sose voltam.Akivel 1 évig együtt voltam,az a srác is nekem inkább jelentett egy nagyon jó barátot,mintsem szerelmet.Persze tetszett,külsőleg is,meg belsőleg is,de csak ennyi,ezért is lett vége,mert ő meg nagyon szerelmes volt belém,már szinte megfojtott a szerelmével.

Azóta van ez,hogy aki tetszik,az rám se hederít.

Most van egy férfi,aki teljesen elérhetetlennek tűnik számomra,mégis úgy érzem,hogy ő a nagy Ő,és egyszer majd össze fogok jönni vele,ha most még reménytelen is.Lehetséges ez?Vagy csak azért gondolom ezt,mert el vagyok keseredve,és ez egy kapaszkodó?Tényleg nem értem magamat.

2010. dec. 30. 11:55
 17/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az igényeimből nem akarok lejjebb adni.Miért is tenném!?Ez olyan hogy ha ló nincs,jó a szamár is esete,ahogy vki írta.Egyébként nem várom el,hogy egy Brad Pitt legyen az illető(mellesleg nekem ő nem jön be annyira,csak ő köztudott egy adonisz:D),a belső is nagyon fontos,szóval olyan 50-50,a külső megfog,a belső megtart:)
2010. dec. 30. 11:58
 18/25 anonim ***** válasza:

van olyan, aki sosem. Az egyik növérem mindjárt 30 de még sosem volt párja pedig szép lány. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy siket, és neki nem kell siket pasi csak halló. Azoknak meg csak teher egy nem halló...

Ahogy az egyik válaszoló írta, rá nagyon igaz: lejjebb kell adni az igényekböl.

Nna jò persze ez csak bizonyos szintig igaz.Szóval te még böven rátalálhatsz arra, aki neked kell. Én 1,5 éve találtam meg tök véletlenül. Légy türelmes!:)

23/L

2010. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: ha a nővéred csak hallóval járna, akkor szerintem inkább az a probléma, hogy önmagát nem tudja elfogadni... nem lehetséges? HA viszont abból a megfontolásból mondja ezt, hogy ha vki igazán szereti, így is elfogadja anélkül, hogy ő is hasonló cipőben járna, akkor igaza van.
2010. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
13%
házasodni nem divat . unalmas minden nap évekig ugyan az a nő
2010. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!