Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit a legjobban...

Tetris kérdése:

Mi az, amit a legjobban utáltok a rokonaitokban?

Figyelt kérdés

A sógornőmnek az a szokása, hogy ha tortát süt, akkor felvágáskor állandóan nyalogatja a krémes újjait, és nyálas újjal nyúl a sütihez, amikor kiosztja. Annyira undorodom ettől!

Amikor szóvá tettem, azt mondták, hogy a családban van, és mit kényeskedek ennyire.


2010. dec. 29. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Öhm,sorolhatnám...Pia, veszekedések, rossz megjegyzések.
2010. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy állandóan enni kell, már a 6. tál brokkolis káposztán (Pfuj) vagyok túl, mondom hogy köszönöm, nem kérek többet, és utána megsértődnek.
2010. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokaknak szokásuk. Undorító, de igazából tényleg nem lesz tőle bajod. Én mára már belenyugodtam.

Sok kis idegesítő szokása van mindenkinek. Apósom például mindig a szexszel piszkált minket...én meg visszaszóltam mindig, hogy irígykedni lehet.

Egy vicces beszólással lehet elvennéd a kedvét az ujjnyalogatástól.

2010. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy nem én választottam meg őket!
2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
utolsónak: ugyanúgy ők sem választottak téged.
2010. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én azt utálom, hogy minden, jelentéktelen dologról tudni akar anyám és előnyt kovácsol belőle magának, mintha ő lenne a szuperanyu és olyan jó kapcsolatunk lenne: pl: hova mész? boltba. Utána találkozik XY-al és meséli:jaj épp most találkoztunk a lányommal, éppen boltba ment, mert bevásárolnia kell, kifogytak otthon a kenyérből, aztán majd megy haza.... Szóval ilyen hülyeségek....
2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy önzők rajtuk segítsen mindenki de ők nem segítenek senkinek... Mindenkiben találnak hibát, csak magukban nem mert ők a tökéletesek.Mindig csak a másikat akarják helyre rakni de magukba soha nem néznek ááááááá miért is ne... Siránkoznak,hogy sosincs pénzük mikor 3helyen dolgoznak és az még MINDIG NEM ELÉG.. -.-" -.-"
2010. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Apám mindent tudni akar rólam és állandóan bejön megnézi a monitorom mit csinálok,az étkezőből is a monitorom nézi,cigi közben is a monitorom nézi,este bejön ellenőrizgetni,amikor bezárom az ajtót mert már bässza az agyamat ez a vénfäsz akkor huzigálja a kilincset,kopogtat.ha nem az van amit ő akar akkor durca,veszekedés.aztán van még a féltékenykedés.esküszöm mint egy kis pisis + sok más dolog 14/f
2010. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Én azt, hogy semmiben nem állnak mellettem. A családtagoknak szerintem támogatnia kellene egymást, meg ösztönözni, meg stb. De nálunk semmi ilyen nincs. Például ha felhozom a továbbtanulás témát, mindig csak lecsittegnek, hogy az nem lényeg. Nekem meg nagyon is lényeges. Ők semmilyen kérdésben nem segítenek nekem, a terveimet is leszólják.

De nem is baj, legalább növelik bennem a bizonyítási vágyat, ami majd lehet jól jön.

18/L

2010. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Én semmit sem utálok bennük. Oké, van, aki nagyképű, meg van aki néha kiállhatatlan, de tudom, hogy számíthatok rájuk, és szeretem őket:) Ez nem csak a szűk rokonságra értendő.
2010. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!