Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az létezhet, hogy az egyik...

Az létezhet, hogy az egyik tanáromban az apámat látom?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik,de először azt hittem hogy csak tanár-diák szerelemről van szó,de aztán rájöttem hogy ezek az érzelmek valójában olyan eredetűek,amiket az apja iránt táplál az ember.Erről az egyik álmom után is megbizonyosodhattam.Azt tudni kell hogy szinte még baba voltam,mikor a szüleim elváltak,és apám enyhén szólva nem kíváncsi a búrámra,de ez eddig nem is zavart.Valahogy tökéletesen megvoltam nélküle.Most meg mintha valami tudatalattiféle megpróbálna nekem üzenni,hogy szükségem van rá.De miért így?Előre megmondom hogy ez csak ezzel a tanárral van így,senki mással.Légy szíves a beszólásokat mellőzzétek!Előre is köszi!
2010. dec. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok diák van ezzel így, hogy egyik tanárában látja meg az ideális férfit vagy nőt. Ezzel nincs semmi gond.
2010. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális dolog szerintem, nekem is volt olyan tanárom, hogy a második anyukámnak tekintettem mert annyira kedveltem szóval ha apukád normálisan tartaná veled a kapcsolatot akkor is ez lenne szerintem. És inkább azér érzed ezt lehet mert tiszteled mert megtanít valamire és úgy érzed h jól is tanít dolgokra. Hát nekem ez volt, azóta sincs ilyen tanárom...

16F

2010. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem kell kételkednem:)
2010. dec. 29. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
apakomplexus :)
2010. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sajna meg belezúgtam a férjezett irodalomtnáromba

24 éves:

[link]

ittmég kicsi

facebookja:

[link]

2010. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!