Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet fiú-lány barátság?

Létezhet fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a haverom 20.Nagyon jóban vagyunk,de ma észrevettük,hogy kivánjuk egymást.Semmi szerelem,csak testi vágy.Ez normális ?
2011. aug. 22. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem.( a fiú lány barátságra értem) am normális.
2011. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak egy ideig aztán szerintem átalakul szerelemmé vagy fellángolássá és tönkre megy a barátság!
2011. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik fiú-lány barátság szerintem. Amit írtál a haveroddal kapcs. az normális.
2011. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is létezik. Lány vagyok de van egy nagyon nagyon jó fiú barátom akit imádok de nem több barátnál. Nekem is van pasim és neki meg bnője, mégis a legjobb barátok vagyunk, de nem tetszünk egymásnak külsőre. Belsőre meg barátként jól megvagyunk de nem tudnánk egymással kapcsolatban élni, mert úgy nem tolerálnánk a másikat.
2011. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ha szeretkeznénk utána már más lenne minden közöttünk ?
2011. aug. 22. 23:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, minden más lenne utána.
2011. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem létezik. a barátság az, hogy MINDENT el tudok mondani a barátomnak. ha a nőkről akarok beszélni, akkor azt, ha bármi másról, akkor azt. ezt egy nővel nem lehet. vagy ha igen, akkor az már több lesz barátságnál, túl intim hozzá.
2011. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezhet,van egy nagyon jó lány barátom akivel meg lehet beszélni a dolgokat és jó fej,nem nagyon közeledünk/közeledtünk egymáshoz,még mindig megvan a jó kapcsolatunk,de már amúgy is barátja szal ha közelednék összetörné az arcom.15/f
2011. aug. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
létezhet de csak akkor ha a lány nagyon csúnya
2011. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem létezhet, csak egyetlen esetben. Ha az egyik ßuzi, a másik leszbikus. Máskülönben előbb utóbb az egyik, vagy mindkettő vonzódni kezd a másikhoz.
2011. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!