Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok,...

Szerintetek hülye vagyok, vagy van még remény?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 1,5 évig jártam egy ugyanilyen idős fiúval. Sok mindenen keresztülmentünk együtt, és ma 'végleg' szakított velem, mert úgy érzi, nem szeret már. Szerintetek van okom reménykedni? A szüleivel jóban vagyunk, baráti a kapcsolat, mert ők még elég fiatalok. (anyuja 35, apuja 39) Msnen és Skypeo-n szerintem nagyon sokat fogok velük beszélgetni, mert kölcsönös a szimpátia. Úgy döntöttem, hogy 3-4 hónapig békén hagyom a fiút, aztán ha akar, majd közeledik Ő. Valamiért nem tudok hinni neki, hogy nem szeret. Lehet, naivnak tartotok, de a fiú annyiban más a kortársainál, hogy mindig kiközösítették, rengeteg műtéten esett át, stb. én pedig félárva vagyok. Sok pofon az élettől...Szerintetek várjak rá?
2010. dec. 29. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ott 3-4 hónapot várni, szerintem bőven elég 1 hónap is. Annyi idő alatt már simán meg tudja állapítani, hogy szeret-e téged.

Sok sikert!

2010. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd most ülepedni a dolgokat. Én a szüleivel sem beszélnék msn-en. PErsze ha ők kattintanak rád akkor beszélj velük,de te direktbe ne keresd a társaságukat.
2010. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őt békén egy darabig. A szüleivel meg nyugodtan beszélj, csak ne hozd fel sokszor a fiukat.
2010. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek, h mi lesz velem, ha nem jön vissza hozzám. Fura, hogy nem érzem véglegesnek a dolgot...
2010. dec. 29. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azért nem érzed véglegesnek mert még friss. Hidd el, pár hónap, bár szenvedve de túl leszel rajta...az meg, hogy ő szakított méginkább csak affelé kell hogy tereljen, hogy Te ne keresd. Tartsd meg a büszkeséged és a becsületed. Emelt fővel viseld a vereséget, és csakis akkor gyere újra össze vele, ha ő keres meg, és teljes szívéből bánja, pedáloz rendesen. Máskülönben ha egy apró 'boccs'-ra Te már ugrassz is vissza hozzá, azt fogja hinni, hogy veled bármit megtehet.
2010. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!