Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi lenne?

Ilyen esetben mi lenne?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy pár. A lány édesanyja elvált úgy mint a fiú édesapja. A fiatal pár összeházasodna.És a két elvált szülő is alkotna a házastársi kapcsolatot.

Ez a kérdés nem áll fenn csak érdekelne.


2010. dec. 28. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Vérségi kapcsolat nincs közöttük, így törvény nem tiltja a dolgot :)
2010. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így gondoltam, csak ahogy elképzeltem kicsit furcsa lenne.:)

2010. dec. 28. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura bizony :D

Én személyesen is szerepelek egy hasonlóban...

2010. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd légy szíves hogy, hogy történt?:D
2010. dec. 28. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mesélném el részletesen a történetet, mivel ez szerintem nem túl gyakori szituáció, és szeretném megőrizni az oldal nyújtotta anonimitás lehetőségét.

A lényeg, h a mi helyzetünk lényegében az, amit leírtál, csak egyik részről sincs házastársi kapcsolat.

2010. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.:)
2010. dec. 28. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Lol, ez velem pont most történik, csak mi nem vagyunk házasok a barátommal :D
2010. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a kamasz lányom/ 15 éves/ barátnőjének van 1 barátja. nos a barát papája és az ő mamája összejöttek pár hónapja. a kislány nagyon rossul érzi magát, mer a 2 szülő összeköltözik, igy ö együtt fog lakni a barátjával 1 közös családban.őt ez feszélyezteti, mert nem szeretne a barátjával 1 lakásban lakni /még nem, mert túl fiatal/. ez is 1 furi helyzet.
2010. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ez nem furi, hanem gáz... gondoljátok el, elég valószínű, h egy ilyen fiatal pár esetében ez tönkre fogja tenni a kapcsolatot, de együtt kell élniük... Szerintem ez csak hollywoodi filmekben működik, vagy ritka szerencsés családokban.
2010. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínű igen,de azért köszönöm a válaszokat.:) Mennek a zöldikék.
2010. dec. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!