Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a múltja...

Féltékeny vagyok a múltja miatt. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Szóval a párom régebben (1-2 éve) mindig más lányokkal volt, összesen kb 50-nel. Én viszont nagyon erősen önbizalomhiányos vagyok... Folyton azon kattog az agyam, hogy másokkal mennyire jó lehetett neki, meg hogy az ágyban is jobbak voltak, és ki tudja mikor cserél le egy szebbre, jobbra...

Ő viszont minden nap elmondja, hogy nagyon szeret, én vagyok a "nő-ideálja", velem tényleg boldogabb mint másokkal.. Mégse tudom ezeket felfogni, szinte el sem jut az agyamig...

Amúgy most vagyunk másodjára együtt, volt 4 hónapnyi "szünet", ami nem szünet volt, de akkor végleges szakításnak tűnt. Ez idő alatt ő 2 lánnyal is szexelt, ez is elég rosszul esik...


2010. dec. 28. 11:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
89%

Fúhallod te lány...én komolyan azt gondoltam,hogy valami 25-30 körüli a korotok:D De így ez nevetséges. Az a 17 éves pasi,aki a te lovagod,úgy volt együtt 50 lánnyal ezelőtt ahogy én meg Teréz anya vagyok... Mekkora kamus a csávó:D Ha meg netalántán mégis igaz,meg tényleg ilyen hatalmas nagy Don Juan,meg amúgyis,villámgyorsan otthagynám és keresnék egy normálisat,akinek nem az a 2. neve,hogy Skalpvadász. Legyél már normális... Ne add ennyire le a szintet:/ Még így ilyen fiatalon se.

20L

2010. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!