Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Hogy változz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Régen nem voltam ennyire féltékeny.De amióta a mostani párommal együtt vagyunk(kb. 2 éve)még akkor is féltékeny vagyok, ha más csajra ránéz.Régen ő is mindenkire féltékeny volt, de aztán megváltozott..talán én azóta lettem egyre féltékenyebb típus, mert attól féltem, hogy már nem szeret annyira és azért nem féltékeny rám.De rájöttem késöbb, hogy még mindig nagyon szeret.Mindig elhatározom, hogy nem kapom fel a vizet ha megnéz mást, de nem tudom betartani.Ez neki és nekem is rossz.
2009. márc. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

mintha magamat hallanám! :S

Én ezt úgy próbálom áthidalni, hogy elkényeztetem, mindent megteszek neki, a kedvében járok. Így oda van értem, és néha csak mosolyog ha féltékeny vagyok.

Egyébként mást én sem tudok mit csinálni. Mármint azzal a rohadt érzéssel, amikor másra néz, vagy más nővel beszélget

2009. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet! :) Nálunk is ugyanígy történt...eleinte ő vitte túlzásba, majd a folytonos megszólásaim miatt befejezte. Persze én egyből elkezdtem kombinálni, hogy már biztosan nem szeret. Így én is nagyon féltékeny voltam mindenre és mindenkire. Aztán mindig próbáltam magam kontrolálni kisebb-nagyobb sikerrel :) És mára már minden rendben van. Ő is és én is épp annyira vagyunk féltékenyek ami még egészséges egy kapcsolatban! Persze azért azt megmondhatod a barátodnak, hogy ne nézegessen meg lányokat, főleg a Te társaságodban! Nekem rengeteg akaraterő kellett hozzá, és persze az, hogy mindig éreztesse velem mennyire szeret! Menni fog!! Sok sikert! :)
2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott féltékenység mögött szinte minden esetben önbizalomhiány áll. Valójában saját magadban nem bízol és ezt vetíted ki a párodra. Nem hiszed el hogy elég jó vagy neki, hogy eléggé szeret ahhoz hogy ne csaljon meg. Egyébként a féltékenységnek amúgy sincs semmi értelme mert ha meg akar csalni akkor meg fog csalni akkor is ha minden lépését figyeled (amivel meg elüldözöd magadtól). Csak úgy tudod leküzdeni ezt ha az önértékelésedet fejleszted és megtanulsz bízni saját magadban és a partneredben egyaránt.
2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk sincs egyébként semmi probléma, mert én is igyekszek hozzá kedves lenni.És attól nem félek, hogy emiatt szétmennénk, csak tudom, hogy ez neki nem jó és én is feleslegesen idegesítem magam a féltékenykedéssel. :S

Köszi, hogy írtál :))

2009. márc. 29. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nekem is sikerül újra egészséges mértékben féltékenynek lennem.Igyekszem :D :S :)) Am nincs önbizalom hiányom...inkább csak szeretném, hogy neki egyedül én legyek szép..ez persze lehetetlen..és tudom, hogy sose csalna meg.. Azért köszönöm :)))
2009. márc. 29. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy próbáld meg felfogni, h minél féltékenyebb vagy, őt ez annál jobban kiborítja, és a féltékenység nemhogy közelebb, hanem egyre távolabb visz titeket egymástól, pedig te pont ezt nem szeretnéd...tehát, nyelj egy nagyot, és próbálj viccet csinálni abból ha ránéz vkire. Az h ránéz egy lányra, nem gond, hiszen férfi...ha már bámulja, akkor lesz okod rászólni, és hidd el, ő is be fogja látni h igazad volt és nem lesz vita. Hidd el még ragaszkodóbb lesz ha látja rajtad h megbízol benne, és nem féltékenykedsz!
2009. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!