Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a múltja...

Féltékeny vagyok a múltja miatt. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Szóval a párom régebben (1-2 éve) mindig más lányokkal volt, összesen kb 50-nel. Én viszont nagyon erősen önbizalomhiányos vagyok... Folyton azon kattog az agyam, hogy másokkal mennyire jó lehetett neki, meg hogy az ágyban is jobbak voltak, és ki tudja mikor cserél le egy szebbre, jobbra...

Ő viszont minden nap elmondja, hogy nagyon szeret, én vagyok a "nő-ideálja", velem tényleg boldogabb mint másokkal.. Mégse tudom ezeket felfogni, szinte el sem jut az agyamig...

Amúgy most vagyunk másodjára együtt, volt 4 hónapnyi "szünet", ami nem szünet volt, de akkor végleges szakításnak tűnt. Ez idő alatt ő 2 lánnyal is szexelt, ez is elég rosszul esik...


2010. dec. 28. 11:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sőt a töltikápi egyre jobb melegítve.Párod esetleg nem ikrek jegyű?
2010. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Küzdött értem, dehát én is mással voltam...
2010. dec. 28. 11:45
 13/21 anonim ***** válasza:
Jó nagy dumás a párod,szépen tud áltatni,helyedbe utána néznék merre fele kacsingat még. Az ilyen férfi sose változik meg.Csak nehogy 1 hónap múlva itt sirjál,mert rajtad kivül még pár nője volt. Ha eszed van,most kilépsz ebből,mielőtt a rózsaszínköd felszáll és szembe kell nézned a fájdalmas és rideg valósággal.
2010. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jó csávó a pasid. Mást nem érdemelnek ezek a mai nők, csak sorba baszn:i mindet :D
2010. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Aztán meg az ágyban mennek a dolgok?Vagy csak várod, hogy ne gondoljon más nőre.

Egy igazi nő elcsábítja minden este ha kell a párját, mint egy igazi kéjhölgy.Élvezi a szexet.

Sok nő erre nem képes, mert kevéske hozzá.

Na ilyenkor kell pótolni egy nőt kettővel, öttel, akármennyivel.

Csakis a te hibád, ha megcsal, mert prűd vagy.

Nem hagysz neki más utat.Én őt sajnálom inkább.

2010. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok, ő meg 17...

Így talán érthetőbb, miért volt annyi csajjal, vagy nem is tudom..

Szóval nem férfi :D

2010. dec. 28. 12:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Ilyet én is mondtam a csajaimnak, csak hogy tudják ki a raj.:)
2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15-éves????????????????????????Édes Istenem!Ma ez a norma?
2010. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Valójában nem ismerjük a pasidat, de a lényeg, hogy te láthatóan mellette akarsz maradni. Szóval így csak erre adok tanácsot.


Szerintem is az önbecsüléseden kéne javítanod. Öltözködj csinosabban, kirívóbban. Sminkeld magad, és változtass hajadon is. Ha ehhez sincs elég önbizalmad, kérd a barátnőid vagy épp a párod segítségét. A lényeg, hogy minél dögösebb, szexibb csajnak kell látnod magadat, és úgy már könnyebben el fogod hinni, hogy csak TE kellesz neki.


28 ffi

2010. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: visszavonok mindent! Ha még ennyire fiatalok vagytok, és a pasid már a fél várost szétk*@ta, akkor egyszerűen egy nőfaló a pasid. Más lehetőség nincs, dobd.
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!