Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös vagy rendes családból...

Zűrös vagy rendes családból származol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
rendes
2011. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
zűrös.
2011. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Rendes. Szüleim nem váltak el, (apám meghalt, de már felnőtt koromban), nem ittak, nem vertek, szerettek engem is és az öcsémet is. Volt mit ennünk, volt kertes házunk. Autónk nem volt, de ettől mi még boldogok voltunk, szép volt a gyerekkorunk. Falun nőttünk fel :)
2011. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Rendes a családom. A szüleim 30 éve házasok, nem dohányzó, szorgalmas emberek. Van egy testvérem, aki még nőtlen, szüleinkkel él. Én a főiskola után férjhez mentem, gyermeket vállaltunk, külön élünk. Anyai nagyszüleim élnek, férjem családja is rendes.

(Sajnos apukám iszogat újabban, sok trauma érte. Bízom benne, hogy csak átmeneti állapot.)

2011. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Most mit értesz azon, hogy zűrös?


Apu születésem előtt meghalt, anyu azóta is egyedül van. Ők tényleg az igaziak voltak egymásnak. Apu is, amíg élt, és Anyu, amíg nem nyugdíjazták, világéletükben becsületes, tisztességes, dolgozó emberek voltak. Van 2 nővérem, ők is rendesen dolgoznak, elfogadható fizetésért. Én most munkát keresek, mert tudom, hogy ami engem érdekel, abból nem lehet megélni.


Sosem volt a törvénnyel dolgunk, próbálunk életben maradni.

2011. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Igencsak zűrös és ennek én ittam meg a levét a legjobban.

13 évesen be is kattantam. Otthon terror, kiszámíthatatlanság, suliban terrorizáltak, megaláztak folyton, nem csoda, hogy irracionális félelem lett úrrá rajtam, hetekig egyfojtában szorongtam, csak az az egy dolog járt a fejemben, nem ettem, nem aludtam emiatt, kerültem az iskolát. Végül elszöktem otthonról. Aztán persze dilidokihoz kerültem, mert hülye vagyok és kezelhetetlen.

2011. jan. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

rendes.

adventisták.

2011. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Igencsak zűrös. Ugyan nem váltak el a szüleim, de nyílt titok, hogy anyunak van egy szeretője és a szeretőjét nyiltan csalja egy harmadikkal.

Apu is csalja anyut, de ő mindig mással. Néha már nem is tudom követni mikor kivel.

A nővérem 20 éves és az élettársa 39, aki általános iskolában tanára volt. Nem költöztek külön, velünk élnek. A nővéremnek néha vannak kalandjai.

A bátyám más szempontból zűrös. Kigyúrt állat és gyakran verekedik. Engem soha nem bántana, de elég gáz, hogy 21 éves és 6 szórakozóhelyről van kitiltva és a rendőrségen gyakori vendég a balhéi miatt.

Én számítok normálisnak a családból, mert van egy másfél éves párkapcsolatom és szeretem a barátom. Az iskolában meg vannak elégedve velem a tanárok. Rendszeresen sportolok, nem teszek senkinek keresztbe.

18/L

2011. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!