Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös vagy rendes családból...

Zűrös vagy rendes családból származol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
23:11-es vagyok.és mai napig együtt vannak anyuék,példamutató életet élve.tisztelem,becsülöm és szeretem Őket!!!
2010. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

iszonyat rendes családból.

nagyszüleim, anyukám nagyon dolgos emberek, becsületesek, és szeretnek engem.

csodálatos gyerekkorom volt, a családban senki sem ivott vagy bagózott.

kaptam lakást, segítenek, ahol tudnak.

nem cserélnék senkivel!


apám miatt bánkódhatnék egy kicsit. vagyis tulképpen azért mert nem volt normális apám. kisbaba koromban lelépett egy húszéves csajjal.

mondjuk úgy hogy ismerem, jobb, h nem ő nevelt, de örültem volna, ha lenne egy olyan apám, akitől sokat tanulok, és felnézhetek rá...

így alakult.

a családom többi tagja kárpótolt ezért.

2010. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
ha apám nem számítana bele, nagyon rendes család. Anyukám, nagyszüleim szeretnek engem és testvéreimet is, velem és velük sem volt soha semmi gond, nagyon jól lettünk nevelve, én úgy érzem. Apám viszont itt hagyott minket, amikor én még csak 1 éves voltam, szóval van egy féltesóm, de már az új családjával sem él együtt. Emellett elég rendesen iszik, amit én nagyon szégyellek :/
2010. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 slora ***** válasza:
Rendes,normál családból
2010. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
zűrös
2011. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Rendes, de bogaras :))).

Mindenkinek van valami kis stikkje, a húgomat kivéve, így aztán neki meg pont ez adja a "nem vagyok teljesen százas" életérzést :DDDD

De mindannyian számíthatunk egymásra kábé bármilyen helyzetben, és tényleg, nem csak szövegből.

Úgyhogy lehet, hogy nem vagyunk az a tipikus sztenderd jócsalád, de én nem cserélném el senkiével.

26 n

2011. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Abszolút rendes. Anya, apa, 3 lány, kutya, cicák, kocsi, házikó - annyira tipikus, hogy nem bírtam tovább, elkezdtem lázadozni ez ellen, és én csináltam egy zűrös fészket a családi otthonból. Szerencsére azóta megjött az eszem:)
2011. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Zűrös. Nagyon. 5 generáció él egy fedél alatt, még az üknagyi is :D
2011. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Hááát az tuti,hogy nem normális családból. Mindenkinek megvan a dilije és tiszta agyrém néha! De szeretjük egymást és ez a lényeg :D

de szerintem minden családban vannak dolgok..vagyis hát van egy őrült :D

2011. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Zűrös. Édesanyám kétszer vált el, apum meghalt, van 3 testvérem. Sorolhatnám még. De már egyenesbe jöttünk. ;)

16/L

2011. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!