Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös vagy rendes családból...

Zűrös vagy rendes családból származol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki se normális:P:DMost éppen heten vagyunk egy házban,plusz kutya-macska,de ha nagynénémék itt vannak(márpedig minden nap itt vannak)akkor tízen:)Tiszta háború az egész,de jó.Csak néha már menekülnék egy kis csendért:)
2010. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a szüleimet az anyukám felőli nagymamámat és engem számítunk családnak akkor rendes,...de ha a többit is nézzük iszonyatosan zűrös
2010. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Zűrös... Apám 8 évig volt börtönben, amióta kijött nálunk lakik, de nem szól hozzám, mert szerinte szavahihetetlen vagyok és nincs felelősségtudatom. Anyu 14 évesen kirakott, muszájból fogadott vissza 1 év után, mert még tanköteles voltam, és finanszírozni kellett. Még van 2 évem a suliból, de januárban költözök el itthonról. Még nem tudom miből, mivel nincs munkám, és nem tudom hova, mert rajtuk kívül nincsenek élő rokonaim.
2010. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Rendes. Mindenki normális, senki nem iszik, dohányzik. :)
2010. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
a kettő között
2010. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Zűrös: 3 édes tesó+ 1 fél. A nővérem (első gyerek) úgy jött össze, hogy anyám a koliban egyedül maradt hétvégére, apám meg megsajnálta, elhívta bulizni. Egyszer feküdtek le. Pár hónap után anyám felkereste apámat, apám meg bevállalta, aztán jöttem én, aztán öcsém, aztán rá félévre külön mentek, mert rájöttek, hogy ez mégse működik. Apámnál maradtam, nevelőanyák jöttek és mentek. Apám vert minket, elég durván. Aztán egy nőnél megmaradt, ebből lett a húgom. 15 évig nyúzták egymás idegeit, na meg minket. Nővérem 17 évesen megszökött, 19 évesen úgy került elő, hogy csinált egy unokát. Soha nem voltunk jó testvérek. Apámék utáltak minket. Ez már zűrösnek számít?
2010. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Zűrösből, mert alkoholista volt az anyám és ez mindent tönkretett.
2010. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Rendes családból. A szüleim együtt vannak és nagyon szépen, szeretetben neveltek fel öcsémmel együtt. Mindketten nagyon szeretjük, tiszteljük őket. 32/N
2010. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
Rendesből, de nagyon zűrős lettem ennek ellenére. SZüleim kedvesek, becsületesek és botrányos vagyok és provokatív.
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
rendes családból származom.szüleim becsülettel szeretettel neveltek fel engem és a két hugomat,tiszességgel útnak indítottak bennünket.mára már mindhárman férjnél vagyunk,a legfiatalabbnak még nincs gyermeke.31/N
2010. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!