Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fényképek az ex-el? Férjeitekn...

Fényképek az ex-el? Férjeiteknek is van hasonló?

Figyelt kérdés

Lehet jobban kapcsolódna a családi kapcsolatok témakörbe a kérdésem de inkább a kisgyerekes anyukák éleményére vok kíváncsi mint a 16 éves kamaszokéra...ezért írom ide....(Van már egy kislányunk és épp a második gyerekünket várom amúgy)

Tegnap nagy családi kajálás volt, férjem elővette a képeit és megmutatta a nővérének hogy amit akar vigyen el belőlük(gyerekkori kép volt a java).

Közben mindenki nézegette a képeket én nem nagyon mert a gyerekkel foglalkoztam...közben egy képkupac tetején megláttam pár képet amivel az egyik ex-bnőjével van együtt (3db kép volt). Összebújós ölelkezős kép volt. Ez nekem bmira szarúl esett...nekem nincsennek képeim az exemről....

Szóvá sem tettem végül is minek? ez a múltja és ennyi...de magamban mégis őrlődöm mert az érzés ellen nem tudok mit tenni.

Nektek szarúl esne ez ? én fújom fel ? hagyjam a képeket a fenébe lépjek tovább?? Férjeiteknek is van képe az exről ?


2010. dec. 27. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy az én múltam képei(és sok egyéb dobozba pakolt dolog) éppen az apósomnál vannak,mert ott van hely...
2010. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A 12.59-es és a 13.01-es válaszoló vagyok(csak közben érkezett több válasz,így nem volt egyértelmű mihez is fűztem a dolgokat)
2010. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Saten ‫҉ ***** válasza:
FromOz: dehogy tűnök :D
2010. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy jelent neki vmit még a dolog csak felidegesít....kivi lennék azért fordított esetben neki hogy esne :( biztos nem szólok semmit mert akkor én leszek a féltékeny...majd leküzdöm ezt a rossz érzést....

amúgy ha nem lennék mostanában olyan k depis valószínűleg nem is érintene meg a dolog ...főleg h a csaj sem volt szép


Köszi a válaszokat lányok!

2010. dec. 27. 13:25
 15/19 anonim ***** válasza:

De neked miért nincsenek képeid? Mert eltüntetted. Lehet a férjed még ezt a fáradtságot sem vette, mert ennyire nem érdekelte a dolog, miután szakítottak. Szerintem nem is tudta, hogy vannak képek az exről, különben biztos nem karácsonykor, a család előtt vette volna elő.

Szerintem nem érdemes ezt a szívedre venni. Persze sz@rul esett, de nincs jelentősége. Lehet a férjed ledöbbenne, ha egyáltalán felhoznád neki a dolgot. Nem nosztalgiázásból vagy azért vannak ott a képek, mert jelent neki bármit is.

2010. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyáltalán nem tartok képet a volt páromról, kidobáltam őket mert már minek? A fejben úgyis él az emlék, nem kell hogy a másiknak rosszul essen. Én megkérném hogy dobja ki, úgysem tudnám megállni mert annyira rosszul esne ha látnám, pedig boldog a házasságunk.
2010. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Es hogyha a mostani parral sem lesz "minthalalig" akkor errol is kidobod?

Na ne!

2010. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát nyilván az ölelkezős képeket kidobnám ...azt minek tartanám meg ha valami lezárult örökre ? amin a gyerekkel van csak az maradna....de ugye ez nyilván más helyzet....azt a képet sem a férjem hanem a gyerek miatt tartanám meg, ezek a képek az ő emlékei lennének már nem az enyémek ....
2010. dec. 27. 14:09
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek is van pár képe az ex-ről. Egy dobozban eltéve, megannyi fiatalkori emlékével együtt (levelek, képeslapok, mozijegyek...stb.). Engem sosem zavart. Miért zavarna? Az az időszak is az élete része volt. Most velem van, engem szeret, de tisztában vagyok azzal, hogy előttem is volt élete.
2010. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!