Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fényképek az ex-el? Férjeitekn...

Fényképek az ex-el? Férjeiteknek is van hasonló?

Figyelt kérdés

Lehet jobban kapcsolódna a családi kapcsolatok témakörbe a kérdésem de inkább a kisgyerekes anyukák éleményére vok kíváncsi mint a 16 éves kamaszokéra...ezért írom ide....(Van már egy kislányunk és épp a második gyerekünket várom amúgy)

Tegnap nagy családi kajálás volt, férjem elővette a képeit és megmutatta a nővérének hogy amit akar vigyen el belőlük(gyerekkori kép volt a java).

Közben mindenki nézegette a képeket én nem nagyon mert a gyerekkel foglalkoztam...közben egy képkupac tetején megláttam pár képet amivel az egyik ex-bnőjével van együtt (3db kép volt). Összebújós ölelkezős kép volt. Ez nekem bmira szarúl esett...nekem nincsennek képeim az exemről....

Szóvá sem tettem végül is minek? ez a múltja és ennyi...de magamban mégis őrlődöm mert az érzés ellen nem tudok mit tenni.

Nektek szarúl esne ez ? én fújom fel ? hagyjam a képeket a fenébe lépjek tovább?? Férjeiteknek is van képe az exről ?


2010. dec. 27. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy multja. Ferjemnek, nekem is vannak exekrol kepek. Mindketten a borondbe tartjuk oket, nem huzigaljuk elo. Azt senki nem kivanhatja, es en sem kivannam, hogy semmisitse meg a multat.

Ne aggodj, lehet hogy csak epp ott volt a tucat tetejen, nem biztos hogy ferjed direkt odarakta. Ha egyszer van egy kis idod, szortirozzad ki oket, exek menjenek valahova mas hova, nem a csaladi kepek koze. Ne szolj semmit, nem erdemes ezen vitazni.

2010. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Saten ‫҉ ***** válasza:

Egyetértek az elsővel...

De MIVAN? Én miért gondoltam azt FromOzról, hogy ő férfi? Te tényleg nő vagy? :P

2010. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a "nem mondtam el neki, mert végülis a múltja" ez a legrosszabb taktika-ha közben meg őrlődsz. Szeret Téged/titeket? Bízhatsz benne? Ez lenne a lényeg!

Nálunk is volt a laptopon még 1-2 kép a párom exéről (nem ölelkezős ugyan) de amikor megmutattam neki, nevetve mondta, hogyha nem mutatom meg ő teljesen el is felejtette volna, hogy ott van , ugyanis soha nem nézegeti.Mivel fotóválogatás volt, gondolom a férjed se tudta már milyen képek vannak ott, nem is nagyon érdekelte, ezért lehettek benne az exnőjéről fotók.

2010. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek is vannak képek az exeiről, és nekem is. Nem nézegetjük őket, a gardróbban vannak egy nagy doboznak, valamelyik albumban, valamelyik cd-n. Igazából menne az egész a kukába, csak lusták vagyunk kiválogatni.


Ne foglalkozz vele, ha téged szeret, és te szereted őt.

Gondolom eszébe se jutott az a csaj, aki a képen van, csak most hogy nézte a képeket.

Lépj túl ezen, boldog új évet :)

2010. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert a jelenlegi páromnak én vagyok az első, így nincs, akinek őrizgesse a képét, viszont már volt olyan palim, akinek volt nem is egy fotója, én nem szóltam volna érte, alapesetben, de mivel még ő volt baromi féltékeny rám, ezért szóvá tettem neki.

De csak ezért.

A helyedben nem törődnék vele, csak akkor, ha rajta kapnám, hogy esetleg nézegeti.

2010. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

előző vok


doboznak = dobozban


csak béna vagyok

2010. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van múltja...mi a férjemmel a 2. házasságunkban élünk,2 gyerekünk van,és vihogva néztük végig az előző esküvői képeket,meg a különböző exekkel készült képeket(egy aktatáskában tartja,azon a polcon,ahol a karácsonyi díszek vannak,így évente 1x biztos,hogy előkerül).Ráadásul sok ismerős is van a képeken,mivel a férjem a bátyám legjobb barátja...olyan is előfordul,hogy a sógorommal és a sógornőmmel(egy házban lakunk) anekdotáznak valamelyik exről.Én soha nem sértődtem meg,és rosszul sem esett.Hiszen engem szeret,velem él,nekünk van 2 gyerekünk,és mi tervezzük a 3. babát.Szerintem lépj ezen túl.
2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Oh, Saten! Mi van? Mibol gondoltad, hogy ferfi lennek? Valltam egyszer magam annak? Az Internet mar csak ilyen. Arctalan, nevtelen, nemtelen. Meg az elso benyomasban sem bizhatunk.

Szeretem olvasni velemenyed, nehogy eltunj, meg ha neha nem is ertunk egyet.

2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Természetes,hogy zavar,ez igy van rendjén.

Az én férjemnek nincsenek képei,nem is tartaná meg ha lennének,mert tudja,hogy engem zavarna.

Viszont nekem még van pár az exemről,de kidobom én is.:)

Ez nem jelenti azt,hogy szereti még,lásd itt vagyok én engem már sosem érdekelne a volt vőlegényem mégis van pár kép róla.

2010. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is voltak, sosem tettem szóvá, aztán egyszer mesélte hogy kidobta őket.

Én nem hiszem hogy az jó, mert mindig kíváncsi voltam anyunak az előző barátaira.

Én néhányat megtartottam, mert emlék.

2010. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!