Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti miért utálnátok meg...

Nők! Ti miért utálnátok meg egy pasit?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ez az előző kérdésem

December elején megbeszéltük a feleségemmel h karácsonyig külön élünk mert nagyon sokat veszekedtünk. Már azóta visszajött. Addig az a ribanc még jobban rám szállt és már simogatott meg puszilgatott is. Amikor jól kiosztottam akkor csak nézett utána meg elkezdett sírni. Hát sírjál bäzmeg megérdemled. Azt hittem legalább egy kicsit megharagszik rám de semmi. Ma mentünk anyámékhoz és amikor mentem fel a lépcsőn majdnem beestem az ajtón mert megcsúsztam, vicces volt :D mind1. Erre az meg jön és úgy csinál mintha kitudja mi történt volna. Direkt ölelgettem, puszilgattam a feleségemet meg elvoltunk és láttam rajta h milyen féltékeny az tetszett nekem. Most azt akarom elérni h utáljon meg. Vagy az is elég lenne ha távolodna.


2010. dec. 26. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez az egész kérdés nem csak azért van ide kiírva, hogy a feleségednek megmutathasd majd? Lám, te hogy szenvedsz a rámenős nőszemélytől, te milyen ártatlan vagy, stb...Kérdés, hogy valóban ártatlan vagy-e?
2011. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
lehet h egy f*sz vagyok és bunkó de ő megérdemli tényleg. sokáig normális voltam vele h hátha akkor leszáll rólam de csak rosszabb lett. nem hiszem el h nem bírja megérteni h nekem már van családom és rohattul elegem van a hülyeségeiből ráadásul nem is szeretem. A feleségem tudja nem érdekel a csaj. Vagy 10 éve kb 2 hétig együtt voltunk szerintetek az számít? mert szerintem nagyon nem. Pár évre eltünt és visszajött. Amúgy nem mutatom meg. Azért tettem fel mert nagyon zavar h nem akar rólam leszállni és tudni akartam h mit tudok még csinálni
2011. febr. 12. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!