Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti miért utálnátok meg...

Nők! Ti miért utálnátok meg egy pasit?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ez az előző kérdésem

December elején megbeszéltük a feleségemmel h karácsonyig külön élünk mert nagyon sokat veszekedtünk. Már azóta visszajött. Addig az a ribanc még jobban rám szállt és már simogatott meg puszilgatott is. Amikor jól kiosztottam akkor csak nézett utána meg elkezdett sírni. Hát sírjál bäzmeg megérdemled. Azt hittem legalább egy kicsit megharagszik rám de semmi. Ma mentünk anyámékhoz és amikor mentem fel a lépcsőn majdnem beestem az ajtón mert megcsúsztam, vicces volt :D mind1. Erre az meg jön és úgy csinál mintha kitudja mi történt volna. Direkt ölelgettem, puszilgattam a feleségemet meg elvoltunk és láttam rajta h milyen féltékeny az tetszett nekem. Most azt akarom elérni h utáljon meg. Vagy az is elég lenne ha távolodna.


2010. dec. 26. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott most eszembe, hogy talán a legjobban úgy tudsz vele kiszúrni, hogy pl. anyukádnak elkezded dicsérni a feleségedet mikor ő is ott van.(Jól főz, a legjobb háziasszony és feleség stb.)

Attól tuti falnak menne a csaj. Továbbra is ölelgesd és puszilgasd a jelenlétében, a kis rüfkét meg magasról szard le, puszit se adj neki.

26/N

2010. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
ne vedd tiszteletlenségnek, de gyökér vagy.
2010. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ő a gyökér? Hát a csaj piszkálja meg mászik rá feszt mikor ő már családos ember...
2010. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

hát nem tudom de te egy gerinctelen személy vagy, tipikus bunkó.

Mondd meg neki hogy NEM AKARSZ TŐLE SEMMIT. ÉS SOHA TÖBBET NEM AKARSZ VELE TALÁLKOZNI, BESZÉLNI.

meg fogja érteni.

2010. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De nem a feleségére írta, hogy rib@nc!!!! Myugi, a kérdező jó fiú!

Kérdező: Vedd semmibe őt. Nem ér annyit, hogy miatta fáradozz. Próbálj meg ne találkozni vele. A feleségeddel azért beszéld meg, mi a helyzet, nehogy valamit félreértsen a közeljövőben...

2010. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... nehéz helyzet.

Kéne egy "közvetítő", akivel mindketten beszélő viszonyban vagytok (pl. anyukád, hátha pont a pletykásabb fajta), vele megbeszélni, hogy a tesód nője mit csinál, téged ez zavar, undorodsz tőle, és a tesód is milyen rosszul választott. Félted a feleséged is, nehogy rászálljon, te is szabadulnál tőle, és jó lenne, ha a bátyád(?/öcséd) megnézné kicsit jobban, mert nem belé szerelmes a csaj, nehogy jól pofára ejtse.

Ha szerencséd van, minimum a tesód fülébe eljut a pletyka, és talán a nejed fülébe is, így neki is tiszta lesz a helyzet, hogy te nem akarsz a ...tól semmit.


Mit tegyél, hogy megutáljon?

Égesd le, bunkó, tapló módon. Mondjuk társaságban fingjál te egy hangosat, aztán fogd rá, hogy "Na de Marcsi... viselkedj", meg kérdezd meg tőle, miért nem használ dezodort/fogkrémet mert oltári büdös. Esetleg hogy jó lenne, ha legközelebb nem dobná a használt tampont a vécébe, mert más is használja.

Szerintem hamar le fog esni, hogy nem vagy rá beindulva. ;)

2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki mindenhogy h hagyjon engem békén. A múltkor odamásztam mögé ő megfordult és lebüfögtem..vele bunkó vagyok de nem tudok vele mit csinálni. A feleségem tud erről az egészről és már ő is elmagyarázta neki a dolgokat.
2010. dec. 26. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csinálj a csajjal, de a feleségedre nagyon vigyázz, mert én feleségként kicsit kiborulnék.

Amúgy mást nem tudsz tenni, csak amit eddig, hogy vele bunkó vagy és szeretgeted a feleséged. Esetleg próbálj meg nem találkozni vele. Pl akkor menj anyukádhoz, amikor ők nincsenek ott. Esetleg beszéld meg anyuddal, hogy ez nem miatta van, csak a csajt útálod.

2010. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úristen! Mintha az én hásasságomról írt volna a férjem. Kivéve a tesós részt.

nálunk az excsaj fél évig volt a férjem nője, de szakítottak. A csaj gyűlöl engem (ha tekintettel ölni lehetne...), és nagyon fúrja a házasságunkat. Be akarja nekem magyarázni, hogy a férjem nem is volt éjszakás, hanem egész éjjel nála khm-khm... aludt. Vicces az egészben, hogy a férjem anyámmal egy műszakban dolgozik, már akkor telefonál nekem, hogy hol a férjem, ha nem szállt fel a buszra a megszokott helyen. Tiszta Infó néni.

Anyós meg KI-NEM-ÁLHAT. A csajt pártolja, mert annak gazdagok a szülei, míg az én családom nem.

Egy valamit tehetsz: Mindenképpen beszéld át sokszor a nejeddel, hogy neked nem kell az a ... ,hanem csak ő. A csajt pedig hámozdd le magadról, jelezd a tesód felé, hogy beszéljen a nőjével, mert nem tiszteli a magánszférádat!

2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek férfiak ezen a Földön? Csak alattomos kis bun*kók?


Nem leböfögni kell, hanem odamenni hozzá én nyomatékosan megmondani hogy menjen el örökre és hagyjon békén. ennyire nehéz lenne gerincesen viselkedni?

2011. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!