Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Miért ilyen velem? Miért beszél igy?

Figyelt kérdés
A párom ma megbántott. Olyanokat mondott,hogy az fáj. Eljöttem hozzá,itt lakom.Úgy volt,hogy ma filmezünk,erre ő leült netezni. Kérdeztem,h nem e filmezünk,nem tudok mit csinálni,legalább összebújva filmezünk. Erre ő:majd nézünk,foglald le magad,nem fogom azt csinálni,amit akarsz,állandóan összebújva lenni. De olyan hangnemben. Sose veszi észre,h hogyan beszél.
2010. dec. 26. 17:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem első eset. Hiába mondom,hogy rosszul esik, nem érdekli, azt mondja én kezdem mindig. Én ha olyat mondok,bocsánatot kérek tőle.
2010. dec. 26. 17:53
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
és most ezzel mi mit csináljunk?
2010. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Hol laksz? Hozzám bújhatsz mindig. :)
2010. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi meg össze se nagyon szoktunk bújni. Na és akkor? Filmet meg isten tudja mikor néztünk utoljára. Főleg összebújva...talán a kapcsolatunk eleje felé. Már együtt lakunk majdnem 1 éve, nagyon jól megvagyunk, mi is szoktunk csúnya hangnemben beszélni néha de ez van. Nem lehet minden tökéletes.
2010. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Te is épp netezel ezek szerint....
2010. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

De amúgy ezt se értem: "Eljöttem hozzá, itt lakom."

Most akkor átmentél hozzá vagy hazamentél?

2010. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem bírja a passzív-agresszív irányításodat, és hogy képtelen vagy magad elfoglalni egyedül. Lehet, hogy a nyelvhasználatod is idegesíti: "nem-e filmezünk" - lehet, hogy emiatt még butának is gondol téged.

A fentebb leírt idegesítő dolgaidat nem tudja kezelni, kihozod a sodrából, és ezért beszélhet veled így.

2010. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet hogy túl tapados vagy.
2010. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt a viselkedést sokan tapadásnak tartják, de én is imádok bújni a páromhoz :) A volt barátomtól megkaptam párszor, hogy nem akar mellém bújni, és úgy éreztem mint te, nagyon rosszul esett, de ekkor már érezni lehetett, hogy vmi nem működik a kapcsoltban, azelőtt másképp volt. Én teljesen megértelek, hogy felbosszant a dolog, nincs valami probléma a kapcsolatban?

A mostani párommal ha hétvége van, vagy most karácsonykor szinte egész nap együtt vagyunk, ÖSSZEBÚJVA, nincs is annál jobb érzés, hogy viszonozzák a szeretetedet és nem löknek odébb.

2010. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi lassan 1 éve vagyunk együtt, de képesek vagyunk egész nap egymáson lógni, felkelünk néha megnézni a leveleket a neten, vagy ha olyan műsor van ami engem érdekel, őt nem, akkor a barátom netezik. A nem-e kérdés pedig hülyeség, hogy butának tart, szerintem ez is inkább aranyos, mi mindig nevetünk az ilyen dolgokon :)
2010. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!