Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masztizás közben rám nyitott...

Masztizás közben rám nyitott a húgom, és azóta alig beszél velem. Mit mondjak neki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Még a hétvégén történt.A szüleim és a húgom mentek vásárolni,én pedig otthon maradtam.Levetkőztem meztelenre és masztisztam.Mikor végeztem akkor vettem észre hogy tesóm áll a résnyire nyitott ajtóban.Teljesen ki volt akadva.Azt mondta hogy végig nézte ahogy élvezek.Anyáéknak nem mondta el,de azóta csak annyit beszél velem amennyit feltétlenül muszáj.Próbáltam vele beszélni erről,el magyarázni miért csináltam,de meg sem hallgat.Egyszerűen nem érdekli.Mit mondjak neki?Segítsetek!
2010. nov. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagy vagy fiú?Hány éves a hugod?És te?
2010. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Az ember ha kát vkit éppen "úgy" akk kicsit tartózkodó lesz. Engem is kapott már rajta muter tesóm meg fater.

Hozzám ugyanúgy viszonyultak.


Nem tanácsolok semmit nehogymár neked kelljen magyarázkodni mikor ő leskelődött.

18/F

2010. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Phú az szar ügy. Te is nyiss rá
2010. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 14éves lány vagyok húgom 10 éves,és ő is lány:D.
2010. nov. 25. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Most mit szeretnél megtudni? Én annyit mondanék, hogy ne leskelődjön és ne nyitogasson rád kopogás nélkül, mert az parasztság.

Amúgy meg még annyit, hogy "mi van, nem tetszik, hogy serdülök?"

2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Tíz éves, szerintem fel sem tudta fogni mi történt. Nehogy már magyarázkodjál. Majd kijózanodik.
2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ő baja, ha volt olyan perverz, hogy végignézze. Még ha bepillantott és elment volna...
2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10 évesen még nem biztos, h teljesen érti, hogy mit látott, valószínűleg kicsit összezavarodott emiatt. De erről a dologról nem a te dolgod felvilágosítani. Próbálj vele beszélgetni (nem erről, hanem teljesen hétköznapi dolgokról), vagy próbáld kiszedni belőle, h mi az, ami bántja. Ha nem megy, egyszerűen hagyd, h megeméssze a dolgot, nem fogja örökké a sértődöttet játszani.
2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen korban kellene felvilágosítani a gyereket. Ne később ijedjen meg, hogy miért vérzik a combja...
2010. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

ne foglalkozz vele.

1. a maszti nem szégyen és nem büntetendő

2. mi van, ha szüleid megtudják? Talán ők nem szoktak fiatal korukban?

2010. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!