Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masztizás közben rám nyitott...

Masztizás közben rám nyitott a húgom, és azóta alig beszél velem. Mit mondjak neki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Még a hétvégén történt.A szüleim és a húgom mentek vásárolni,én pedig otthon maradtam.Levetkőztem meztelenre és masztisztam.Mikor végeztem akkor vettem észre hogy tesóm áll a résnyire nyitott ajtóban.Teljesen ki volt akadva.Azt mondta hogy végig nézte ahogy élvezek.Anyáéknak nem mondta el,de azóta csak annyit beszél velem amennyit feltétlenül muszáj.Próbáltam vele beszélni erről,el magyarázni miért csináltam,de meg sem hallgat.Egyszerűen nem érdekli.Mit mondjak neki?Segítsetek!
2010. nov. 25. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat.Remélem hamar rendeződik.
2010. nov. 26. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!