Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tesójának a barátnője...

Párom tesójának a barátnője hangosan nyög, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Párom tesója egy bunkó, nem lehet semmit mondani neki, mert mindenre felkapja a vizet, mindenkinek keresztbe tesz és egy utolsó senki, lenéz mindenkit, egoista, beképzelt, szóval itt van egy kis bibi, hogy beszéljük meg vele.

Viszont mindennap olyan hangosan csinálják, hogy az már hihetetlen. (és legalább 3-4 alkalommal) A lányt hónapok óta csak látásból ismerjük, mert rejtegeti a szobájában, egész nap ott vannak.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ez nem hiszem, hogy mindenkire tartozna, hogy mennyire élvezik, és nekem ettől görcsbe rándul a gyomrom, remegek.

Mi se csináljuk hangosan párommal, pont ezért, mert magánügy.

Mit tegyek? Kikészít ez az egész. Most üvölt a zene, hátha veszik az adást, ajtót is csaptam be mikor bejöttem a szobába, de éjjel ezt nem lehet megtenni, mert akkor a szülők pihennének.

Parodizáljuk ki őket, amikor mi fekszünk le? Üvöltsek én is, mint egy állat?

Segítség...


2010. dec. 26. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én vissza tudom magam fogni, amikor élvezem is. Szóval ezért nem értem.

Hozzánk nem tudunk menni, mert rossz körülmények között élek, és nem akarom a párom ennek kitenni, neki is így jobb. plusz itthon rengeteg dolga van. (tesója semmit se csinál, a kisujját nem mozdítja meg...)

Azt találtam ki, hogy óvatosan rákérdezünk anyukájánál, hátha ő tud valamit hatni, mert még ő az egyetlen, akire hallgat...

2010. dec. 26. 14:36
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Először is kérd meg szépen a tesódat, hogy először ő rendszabályozza meg a csajt. Ha így se megy a dolog, nyiss be a szobába az aktus közepén, és ott kérd meg őket, hogy vegyék le a kakaót. Ha még ez se megy, tölts tele egy vödröt hideg vízzel, majd lódítsd rájuk az egészet.
2010. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
nyomjátok négyesben, és a hangoskodónak mindig legyen f**sz a szájában :DDDDDD
2010. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Utolso nagyon jo otlet! Ra hallgass kerdezo! :)))
2010. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Na nem az utolsonak, hanem az utolso elottire ertettem...15:12esnek.
2010. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyok az az üvöltve szexelő típus, de isten bizony megcsinálnám, asztalon, zuhany alatt, a falnak támaszkodva és mondom üvöltve és közben persze a legszemérmetlenebb szavakat üvölteném :D

Gyerekes vagy sem, nem izgat, imádnám :D:D 21/N

2010. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Én hagynám őket békén. Hallgassatok zenét, nézzétek a tévét, dugjatok Ti is, stb. stb. Én is hangos típus vagyok (igaz, nem végig, csak az orgazmus másodperceiben) és ha csöndben kell maradni, az levesz vagy 50 százalékot az élvezet szintjéből (vagy többet). Ugye az orgazmusnak az öntudatvesztés a lényege, márpedig ha az ember igyekszik nem kiabálni, tudatánál kell maradnia, és úgy elég sovány lesz az orgazmus. Én magamról tudom, hogy (a hangos típusoknál) ez így van. Hosszú út volt, amíg megtanultam élvezni a szexet, nem sajnálnám mástól sem. Könnyebb Neked hallgatni, mint neki az orgazmusát csökkenteni. (Most tegyük fel, hogy nem színészkedésből nyög, hanem mert nála is valóban így nyilvánul meg,hogy jó) Azt is hozzáteszem, a hangos típusoknál ez nehezen kontrollálható, ha valóban egy erős orgazmus lép fel.


A nők nagy részének nincs is orgazmusa - ha az én környezetemben lenne még egy ilyen nő, eszem ágában sem lenne cirkuszolással szexuális gátlásokat ébreszteni benne. Ráadásul ha szólsz, Te jöhetsz ki rosszul belőle, még meg is kaphatod, hogy irigy vagy...


Elmesélem még azt, hogy egy heves orgazmusom után ahogy feküdtünk a párommal, arra lettünk figyelmesek, hogy inspiráltuk a felső szomszédokat :D:D:D Mennyivel jobban jártak, mintha lekopogtak volna cirkuszolni!!!!!

29/N

2010. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát először is tisztázzuk hány évesek vagytok meg kivel milyen a viszony. De szerintem semmiképp nem neked kéne intézkedni, hagyd pasidra, ha őt is zavarja, a szülőknél szólni a 16éves vagyok és árulkodom ovi óta feeling. Szerintem ha valaki összefut a csajjal, lehetőleg a bátyus füle hallatára közöljétek vele, hogy ilyen szarul színlelni nem éri meg, és tapasztalatotok szerint a gyakorlástól sem lett tehetségesebb. Ez befogná a szájukat sztem. :D

Amúgy vita nélkül nem lehet megúszni, vagy valaki költözik, vagy elviselitek a helyzetet.

2010. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!