Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tesójának a barátnője...

Párom tesójának a barátnője hangosan nyög, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Párom tesója egy bunkó, nem lehet semmit mondani neki, mert mindenre felkapja a vizet, mindenkinek keresztbe tesz és egy utolsó senki, lenéz mindenkit, egoista, beképzelt, szóval itt van egy kis bibi, hogy beszéljük meg vele.

Viszont mindennap olyan hangosan csinálják, hogy az már hihetetlen. (és legalább 3-4 alkalommal) A lányt hónapok óta csak látásból ismerjük, mert rejtegeti a szobájában, egész nap ott vannak.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ez nem hiszem, hogy mindenkire tartozna, hogy mennyire élvezik, és nekem ettől görcsbe rándul a gyomrom, remegek.

Mi se csináljuk hangosan párommal, pont ezért, mert magánügy.

Mit tegyek? Kikészít ez az egész. Most üvölt a zene, hátha veszik az adást, ajtót is csaptam be mikor bejöttem a szobába, de éjjel ezt nem lehet megtenni, mert akkor a szülők pihennének.

Parodizáljuk ki őket, amikor mi fekszünk le? Üvöltsek én is, mint egy állat?

Segítség...


2010. dec. 26. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes, hogy neked mint vendéknek vannak ezzel problémáid.

Nem neked kell rendet tenni. Mondja meg a párod a szüleinek hogy őket nem zavarja véletlenül??

2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem neked kéne valami csinálni, hanem mondjuk apád rájuk szakíthatná az ajtót. Mik vagytok ti, vendégek a saját házatokban ? Ácsi már komolyan. A szüleitek vágják ki a kis retket mint macskát sz.ni.Ennyi.
2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Verd meg az ajtojukat, a legnagyobb nyogesek kozepette. Mimast tudnal csinalni? Szuloket nem zavarja?
2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
ja bocs, akkor nem a te apádnak,hanem a párod apjának.
2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, én nem itt lakom. 5 éve vagyok párommal együtt. Szüleik ilyenkor lenn vannak nem hallják, de engem idegesít. Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de azért napi szinten ezt hallgatni, ahogy visít a csaj, unalmas és rossz érzés. Mert nem halkan nyög, hanem már a plafon is leszakad...
2010. dec. 26. 14:16
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Van négy lehetőséged:

1. mivel a testvérrel beszélni nem lehet próbáld meg kilesni valahogy a barátnőjét, valamikor csak kimozdul a szobából és akkor beszélj vele, hogy halkabban

2. a szülőket ez nem zavarja? főleg éjszaka? Esetleg hátha ők tudnak rájuk hatni

3. nem veszel tudomást a dologról, befogod a füled (örülsz annak, hogy neki jó és tudja élvezni a szexet, ritka az ilyen /persze ha nem játsza meg/

4. elengeded magad és legközelebb, mikor Ti csináljátok teret engedsz az élvezetnek és Te is hangoskodsz


(Mellesleg nem akarok bunkó lenni és következtetéseket levonni, de megjegyzem: oké, hogy magánügy, de szex közben azon koncentrálni, hogy halk legyél kicsit ront az élvezeten.)

2010. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
menjetek hozzátok, mikor ottvan a csaj! ja, és a bedübörgés az ajtón jó lehet..meg a parodizálás is...mert aki bunkó, az csak a bunkóságot étri meg! használd ellenük a saját "fegyverüket" !
2010. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem kell torkaszakadtából sem ordítani az embernek mert éppen szexel..Lehet halkas is nyögni,és élvezni..Ennek tényleg magánügynek kell lennie.

Itt olvastam,hogy valakinek hasonló gondja volt a hangos szex miatt.

Volt aki azt tanácsolta,hogy szóljon nekik,hogy vegyék lejjebb a hangerőt,mert ha nem teszik akkor felvételt fognak csinálni,és felteszik a nevükkel/képükkel együtt a minden olyan oldalra ahol ismerősök is vannak.

Volt aki azt tanácsolta,hogy szex közben addig dörömböljön az ajtón amíg kénytelenek kinyitni..És egy hatalmas tölcsérrel közvetlen a képükbe ordítani,hogy HALKABBAN!!

Volt aki egyszerűen fényes nappal amikor éppen találkoznak akár ebédnél(család esetében) akár a boltban,vagy a mozi pénztáránál jó hangosan el kell magyarázni,hogy irtó zavaró,hogy hangosan szexelnek,mert a kutya is vonyít miatta..Kábé úgy mondani,mintha süket lenne az illető..

Szóval ötlet van ezer,hogy miképpen lehetne szólni nekik..

HA kínosnak érzi,abba hagyja a hangos szexet.Ha magasról leszarja akkor akár videót is készíthetsz róluk,nem fogja érdekelni...

Én egyébként amikor éppen szexelnek akkor mennék az ajtóhoz dörömbölni..és jó hangosan mondanám,hogy igyekezzenek ,mert mások aludni akarnak..Vagy siessetek már az orgazmussal,mert megy egy tök jó film,és zavaró a nyögésük..

2010. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
71%

Hát elég fura egy helyzet az tény. Jogos hogy téged zavar, ha fiú lennél azt mondanám hogy törd rájuk az ajtót, dobd ki a pasit az ágyból és döngesd meg te. :D

Egyébként meg komolyra fordítva, szólj pasidnak, hogy fejezze ki erős nemtetszését, beszéljen apjával hátha egy kis balhé segít a helyzeten. ;)

2010. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
74%

Kopogjál be és üvölts be hogy: "Ne ilyen hangosaaaan! Miért nem lehet lábujhegyen b@aszni?!"

:D:D:D

2010. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!