Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van? Történt...

Szerintetek mi van? Történt valami?

Figyelt kérdés
Tesóm (20 éves,fiú) bulizni ment ma. Nemrég hívott, de mivel aludtam, nem tudtam időben felvenni,úgyhogy visszahívtam. Csörgött de nem vette fel, amikor pedig másodjára is próbálkoztam, már ki volt kapcsolva.
2010. dec. 26. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod hol bulizik? Én szólnék a szüleimnek, hogy menjetek el és nézzétek meg. Az ördög nem alszik.
2010. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy csak lemerült, mire másodjára hívtad. De tutira odamennék a szüleimmel, ha tudnám, hogy hova ment.
2010. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hívtam megint, mostmár be van kapcsolva, de nem veszi fel. Ja, amúgy 17/L vagyok ha ez számít.
2010. dec. 26. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, azért ne parázd túl. Én is csináltam ilyet buli hevében. Biztos beitalozott egy kicsit.
2010. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod a telszámát valamelyik barátjának, aki vele van?
2010. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok. Csak ivott egy kicsit, beszélgetni akarta, de utána meggondolta magát....
2010. dec. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!