Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van kiút számomra?

Vajon van kiút számomra?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább. Olyan egyedül vagyok, mint a kisujjam. A szüleim és a testvéreim meghaltak, a barátaim elhagytak. A problémáimat nem tudom feldolgozni. Azt hiszem itt a vég. Mit tegyek, hogy élni tudjak.
2010. dec. 25. 18:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Keress valami munkát ha kell akkor legyél árufeltöltő v. gyorséttermi kiszolgáló. Fejezd be sulit. Csak nézz előre.
2010. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Ami pénz a szüleim után maradt sajnos nem sokáig elég.Tanulni szerettem volna, de miből?
2010. dec. 25. 20:48
 33/38 anonim ***** válasza:
Én meg még azt hittem nekem szar az életem....:S Hova valósi vagy ha nem titok?
2010. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
erre a dologra kiváncsi vagyok. Van kiút, de most nem szabad hibázni a döntésekkel. Ha nem számíthatsz egy darabig senkire, akkor mindenképp azonnal kezdj munkát keresni, ez lehet az egyetlen megoldás rövidtávon.
2010. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az együttérzést,úgy döntöttem, hogy nem adom fel.Keresek munkát és talán sikerül barátokat is szerezni.Nagyon Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.
2010. dec. 26. 08:41
 36/38 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Fel a fejjel, szurkolunk!!!
2010. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet Veled?
2011. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz.Jól alakulnak a dolgaim, találtam munkát és munka mellett tanulok.Barátokra is találtam.Köszi még egyszer, hogy érdeklődtél felőlem.Nagyon rendes vagy.
2011. máj. 11. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!