Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell Inspiron M5030 vajon jó...

Dell Inspiron M5030 vajon jó választás lenne számomra?

Figyelt kérdés
Igazából gondolkodok rajta már egy ideje viszont nem hagy nyugodni az a tény hogy csak 1 magos. A többi hasonló árban lévő noti pedig mind 2 maggal rendelkezik! De ez az egy típus vajon miért nem?
2011. júl. 29. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A Dell kitűnő minöségű laptopokat gyárt, misem bizonyítja jobban, hogy termékeire 3 év garanciát ad. De véleményem szerint nem szabad olyan Dell-t megvenni amelyet AMD procival szereltek, ugyanis nagyon melegednek és gyengébbek az intelnél.Javasolnám, inkább inteles Dell-t vegyél.
2011. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem kb. egy hónappal ezelőtt és eddig nagyon elégedett vagyok vele( le is kopogom ). Ez is 3 év garanciás és 167 ezerből jött ki nekem a szoftverezéssel együtt:


DELL NB Inspiron N5010 15.6" HD, Intel Core i3-380M

2.53GHz, 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel GMA HD, Win 7 Hprem

64bit, 6cell, kék laptop

2011. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat bár igazság szerint engem az érdekel a legjobban hogy az egy magos notebook mennyivel gyengébb teljesítmény terén mint a kétmagosak. Amúgy én pont fordítva tudom ezt az AMD vs Intel dolgot :)
2011. júl. 31. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy magos AMD notebook nem szabad megvenni.
2011. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!