Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van kiút számomra?

Vajon van kiút számomra?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább. Olyan egyedül vagyok, mint a kisujjam. A szüleim és a testvéreim meghaltak, a barátaim elhagytak. A problémáimat nem tudom feldolgozni. Azt hiszem itt a vég. Mit tegyek, hogy élni tudjak.
2010. dec. 25. 18:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
nem a te hibád :) ilyen helyzetben megérthető volt az amitt tettél :)
2010. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
járj bulikba barátkozz regisztrálj valami társkereső oldalra és próbáljmeg barátok szerezni szerintem menni fog szorítok neked
2010. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
kérdező van msned ? esetleg ott beszélgethetnénk ha szeretnél :)
2010. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Tanulj meg elni!

Nem tudom,hogy miota vagy egyedul, de akik meghaltak, mar visszajonni nem fognak, tehat elkell Oket engedni!

Ismerem ezt az erzest, hiszen megtapasztaltam. Az En csaladom is meghalt, volt Aki varatlanul balesetben, s volt Aki varatlanul, de megis betegsegben.

Ma mar ugy emlekszem vissza arra az idoszakra, mintha egy rossz, remes alom lett volna, de aztan felkellett allnom es elkellett indulnom ujra.

Fogadd el a sorsodat es keresd meg a baratokat, a rokonokat stb. elj nyitottan.

Nem a regi baratok kozott kell keresgelni, Akik elhagytak akkor, amikor csak a maganyt valasztottad egy kisidore, hanem adj lehetoseget magadnak, hogy ujabb barataid legyenek.

2010. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nagyon egyedül érzem magam, a szentestét is egyedül töltöttem.Úgy érzem nincs kiút számomra feladom.
2010. dec. 25. 18:57
 16/38 anonim ***** válasza:
Na ne butàskodjàl màr,a szomszédok sem néznek ràd?
2010. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját családjával van elfoglalva.És nem is gondolják, hogy segítségre lenne szükségem.
2010. dec. 25. 19:00
 18/38 anonim ***** válasza:

helló,

mindig van kiút

21/F

2010. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Hidd el van kiút. Kell, hogy legyen. Még fiatal vagy, előtted az élet.
2010. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Kokas Lajos ***** válasza:
Ne szégyelj szólni, segítséget kérni! ne idegenektől kérd, kérd azoktól akiket Te a "volt" barátaidnak gondolsz! Lehet, hogy kellemesen fogsz csalódni!!!!
2010. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!