Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám ma...

Mit csináljak? Anyám ma hazajött lehord mindenek ordibál velem hiába mondom fejezze már be legalább ma annál jobban ordít velem?

2010. dec. 25. 10:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen veletek, de legyél erős. Tudom, hogy nem vigasztal, de átéltem hasonlót annyi különbséggel, hogy az enyém ivott is. Sok év telt el így (el is váltak a szüleim, mert "ölték" egymást, ha ittak, meg minket is), és mit ad az élet? Sok-sok év után újra együtt, egy házban élnek, józanok, és tegnap együtt ebédeltünk velük a férjemmel, nevettünk. :") Csak maradj erős, és higgy abban, hogy - ha nem is így, akkor másként -, de túl lesztek ezen, és minden jóra fordul veled és a tesóddal. Valahogy kapcsold ki a füledet, amikor ordít, jobbat nem tudok. Ha visszavágsz, még jobban kiakad. Ne fordíts hátat, amikor üvölt, de közben igazából "ne is halld meg", mert akkor téged is totál felhúz. Azt ne hagyd. ;)
2010. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem úgy sült el az új pasijával a dolog ahogy tervezte. Vagy a pasit zavarja, hogy anyádnak van még két gyereke. ...Megérdemlik egymást.

"nem tudja minek szült." - ez nagyon durva. Meg se halld.

Sajnálom :( Légy erős. Mást nem tudok mondani.

2010. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Anyádnak az a baja, hogy most ott kellett hagyni a bikáját.Mond meg neki, hogy húzzon vissza hozzá, és akkor titeket tuti, hogy békén fog hagyni, meglátod.Jobb, ha ketten maradtok, akkor legalább nyugalom van.
2010. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De miért kezdett ordibálni? Mi nem tetszett neki? Mi volt a problémája?
2010. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én ezek után már gyűlölném az anyámat..önállósodnék minél hamarabb,aztán felejtsen el engem.Őszintén sajnálom,hogy ez a helyzet nálatok.

Boldog Karácsonyt Neked és az öcsédnek!Tartsatok ki egymás mellett!

2010. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg..minek következtében kiabál veled?Tettél valamit ami nem tetszett neki?(nem gondolok arra,hogy rosszat csináltál!!de valami oka biztos van)Vagy miért?
2010. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem csináltunk semmit csak rákezdett pl 1 héttel ez előtti dolgot hozott fel am húgom van
2010. dec. 25. 13:40
 18/24 A kérdező kommentje:
meg olyanért is kiabált hogy együtt aludtam tesómmal és itt voltak a ruhái és h nincs rend...
2010. dec. 25. 13:49
 19/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor húgod.:)Nem tudom miért emlékeztem fiúra..na mindegy..próbáld meg elengedni a füled mellett amit mond.El sem tudom képzelni milyen nehéz lehet neked,de próbáld meg.Az élet még kárpótolni fog,hidd el.:)
2010. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
jah este megy vissza megint a pasijához és megint ketten leszünk.
2010. dec. 25. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!