Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám ma...

Mit csináljak? Anyám ma hazajött lehord mindenek ordibál velem hiába mondom fejezze már be legalább ma annál jobban ordít velem?

2010. dec. 25. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! De miért ordít? Nem csináltál semmi rosszat? Biztos ki van idegileg készülve.
2010. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy még neki áll feljebb, mikor szenteste egyedül hagyja a gyerekeit? Milyen anya az ilyen??? Anyának érzi magát? Hord le te is, mondd ki amit gondolsz aztán pedig szard le amit ő mond. Nem tudok mást mondani.

Sajnálom, hogy ilyen anyád van. :(

2010. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

próbálj nem elkezdeni vele vitázni, foglalkozz a tesóddal. ne haragudj, de anyád azt sem érdemli meg, hogy hozzászólj.

Boldog karácsonyt neked és a tesódnak, a körülményekhez képest, és kitartást! Megkönnyeztem a történetedet. Hidd el, sokan együttéreznek veletek. Ha a szomszédom lennél, áthívtalak volna tegnap este akkor is, ha nem ismerlek. Mert erről kéne, hogy szóljon a karácsony.

2010. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de beszélni se lehet vele mert elkezdi sorolni amit szokott.. hogy nem tudja minek szült.. meg ilyenek
2010. dec. 25. 10:29
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Szegényke.. Igy tényleg érthető hogy szomorú vagy. Hozzánk is átjöhettetek volna.
2010. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
folyamatosan izél most is... bejön jól leugat és kimegy..
2010. dec. 25. 10:43
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű, hogy létezik ilyen anya. Tudom,hogy most hiába irom azt, hogy próbálj vele leülni beszélni,mert ugyis felesleges, ha ilyen és igy viselkedik ahogy leirtad. Szerintem ne szólj neki vissza,hagyd rá. Ne is szóljatok hozzá a testvéreddel akkor hátha észhez kap vagy átgondolja azt amit művelt. Egyébként boldog karácsonyt neked és a tesodnak és kitartás!!
2010. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nektek is..
2010. dec. 25. 10:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Am iszik is? Sztem nem kizárt h apukádra haragszik, csak rajta nem tudja levezetni...
2010. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a-a.. nem bírja az italt.. soha nem is ivott
2010. dec. 25. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!