Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nap nem az én napom. Ki...

Ez a nap nem az én napom. Ki van így még vele?

Figyelt kérdés

Nos, nem tudom ki hogy van vele de ezt a napomat máshogy terveztem.

Reggel korán keltem mentünk bevásárolni még így Karácsonyra, hazajöttünk és el is aludtam. Mire felkeltem a Karácsonyfa fel lett díszítve, az ünnepi étel is kész volt. Tehát így még a fílingem sincs meg hogy ünnep lenne.

Én vettem a szüleimnek ajándékot, de ők nekem nem. Egy igazán kis dolognak is tudtam volna örülni. Tudom hogy nem erről szól az egész de én mégis vettem nekik valamit 2hétig jártam a boltokat mire megtudtam venni az ajándékokat.

Most nagyon rossz kedvem van, mintha megfeledkeztek volna rólam, vagy nem is érdekelném őket. Nincs anyagi gondjaink meg a kapcsolatunk se rossz de nemtudom, ez nem az én napom.

KI van még így ezzel hogy valami nem úgy sült el a mai nap mint ahogy tervezte? Köszönöm aki elolvasta, és Boldog Karácsonyt, azért:)

16/L


2010. dec. 24. 23:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,hogy Te vagy e az,mert most olvastam egy másik kérdezőt,Ő is egy fiatal lány,és ő sem kapott semmit,de neki van egy öccse,az viszont kapott ajándékot.Alig tudom elhinni,hogy milyen szülők vannak,egy kis csekély ajándékot miért nem tudnak adni a gyereküknek?
2010. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát ezt én nemtudom még nem éltem át :D

de én majd igyekszek majd örömet okozni neki, főleg karácsonykor :)

amúgy tényleg örültem volna egy újságnak is vagy egy tábla csokinak... nem nagy dolgok ezek úgy gondolom

2010. dec. 25. 00:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Ma nekem sem így sikerült, minden rossz.

Úgy érzem minden és mindenki ellenem esküdött össze.:(

ÉN már korábban megkaptam az ajándékot,ezzel nem is volt gondolom hanem azzal hogy senki nem ért meg :(

2010. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi kb 7-8 éve megbeszéltük, hogy senki nem vesz senkinek semmit. Sőt, fát se vettünk. Volt egy családi ebéd és vacsora, dumáltunk, aztán mindenki hazament.

Mi teljesen kimaradunk ebből a "hol vegyük a karácsonyfát, merre fordítsuk a fát, ne oda tedd a szaloncukrot, mit vegyek a tesómnak" bolondságból.

Így nyugisabb.

De előtte nekem is sok negatív élményem volt, meg megfelelési kényszer. Nagyon fárasztó volt.

2010. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!