Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nap nem az én napom. Ki...

Ez a nap nem az én napom. Ki van így még vele?

Figyelt kérdés

Nos, nem tudom ki hogy van vele de ezt a napomat máshogy terveztem.

Reggel korán keltem mentünk bevásárolni még így Karácsonyra, hazajöttünk és el is aludtam. Mire felkeltem a Karácsonyfa fel lett díszítve, az ünnepi étel is kész volt. Tehát így még a fílingem sincs meg hogy ünnep lenne.

Én vettem a szüleimnek ajándékot, de ők nekem nem. Egy igazán kis dolognak is tudtam volna örülni. Tudom hogy nem erről szól az egész de én mégis vettem nekik valamit 2hétig jártam a boltokat mire megtudtam venni az ajándékokat.

Most nagyon rossz kedvem van, mintha megfeledkeztek volna rólam, vagy nem is érdekelném őket. Nincs anyagi gondjaink meg a kapcsolatunk se rossz de nemtudom, ez nem az én napom.

KI van még így ezzel hogy valami nem úgy sült el a mai nap mint ahogy tervezte? Köszönöm aki elolvasta, és Boldog Karácsonyt, azért:)

16/L


2010. dec. 24. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi idős koromban kezdtük mi is "leépíteni" az ajándékozást.... Túléltem.. :D Igaziból olyan 12-13 éves koromig volt nekem hangulatom.. Ez van felnőttünk. 18/F
2010. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Háát valahogy én sem így terveztem a napom..

Délbe felkeltem, ebédeltünk, aztán fát díszítettünk. Apum az egészet végig baromkodta. Hülye beszólások, szinte ordibálva énekelt.. tesóm meg a fejét se volt képes kidugni a szobából. Aztán odaadtuk az ajándékokat. Anyumon kicsit a jött le hogy nem tetszik neki az ajándék..

Aztán este úgy volt hogy megyünk keresztanyumékhoz , tesóm az egész utat végig morogta, hogy így sz*r úgy sz*r minden..

Persze tudom valakinek még ilyen sem adatik meg.. csak valahogy én sem így képzeltem a napom :)

15/L

2010. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén... Mi a kérdésed? Én nem akarok bunkó lenni, de mi erre az optimális válasz? Sajnálatra vágysz? Attól nem erősödsz meg. Kerekedj felül a helyzeteden.
2010. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami nagyobb ajándékot kapsz később? Lehet, hogy meglepetés, de azért rákérdezhetnél.
2010. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Te ugyanaz vagy,akinek van a 8 éves öccse?
2010. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

nekem az elmúlt 2 napom amúgy is egy .....

A mai nap me még tetéződtek is a dolgok. Sajnos közeli ismerőseim között (szerencsére nem a családban) olyan tapló, bunkó, érzéketlen hazug emberekkel sikerült összefeszülnöm tegnap is ma is, hogy az valami botrány. megpecsételte az egész hangulatomat.

Azért minden rosszban van valami jó, a párom és a családom, meg az ő családja nagyon kellemes hangulatot varázsoltak, kár, hogy volt egy ilyen nagy folt benne.

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!

2010. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most egészen komolyan ezért van rossz napod? :-)

Van aki örül, ha az apja legalább Karácsony napján nem rongy-részegen állít haza, vagy hogy eleve van fedél a feje felett. Sokaknak még meleg étel sem jut. És nem arról van szó, hogy mindenkit könnycseppeket morzsolva kell siratni a nap 24 órájában, csak mint viszonyítási alap, hogy miért is vagy te olyan nagyon rossz sorsú.


Az pedig hogy átalszod a fa feldíszítését, nem a szüleid hibája. Mondom ezt úgy, hogy értem mit mondasz karácsonyi hangulat alatt. Gondolom nem hajnal 4-kor díszítették, szándékosan kihagyva téged.



És nem demagógia gyanánt, de a Karácsony eredeti üzenetének nem sok köze van a mai ajándékozáshoz.

Alapból törölném a francba, éppen a hozzád hasonlók miatt, akiknél ez mint elvárás berögzül. NE abból szűrd le a törődést/mellőzöttséget, hogy kapsz-e valami kézzel foghatót.

A családi légkör, a meleg étel, valahol ez mind ajándék.

Egyszer majd megérted.


De persze majd biztos jön valaki, aki jól odamondja mennyire is fontos hogy ajándékot kapj, hiszen ezen múlik.

2010. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen elég szar volt.Sétáltam 5km-t fölöslegesen magassarkúban.A bejgli el lett b.szva .

Apám berúgott és anyám hiába hívta...úgy kellett berúgni az ajtóját.4éves tesóm meglátta az ajándékát és most szerinte apu a jézuska...

Barátommal nemtudom mivan,és csak kedden találkozunk.

Barátnőmmel összevesztem.

Amúgy is utálom a karácsonyt.:)

2010. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem nincs tesóm amúgy

a kérdés az ki érzi úgy hogy ez nem az ő napja és hogy miért... :)

tudom hogy van nálam rosszabb helyzetben lévők is, és sajnálom is őket. de tényleg ha már gondosan mindent elterveztem, és vártam volna esetleg valami viszonzást, de nem kaptam semmit. se hogy boldog karácsonyt se hogy köszönöm stb.

azért aludtam el mert beteg vagyok egy cseppet, de jogos.

és nem fogok nagy ajándékot kapni :D

és tudom hogy kezdek felnőni, vagyhogy felkéne, de ki az aki nem örül ha meglepik valamivel, ami mégjóis?:)

azért köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 24. 23:59
 10/14 anonim ***** válasza:
en meg tegnap este voltam egy karacsonyi bulin es akkor delig aludtam, mire felkeltem keszvolt a fa, meg a kaja is. Annyira nem erzem magam rosszul...plane ha meg itt is lennel mellettem :))
2010. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!