Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon beleszerettem fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem fiúba, nyolc napom van még míg látom, mivel elballag, és mégcsak nem is nagyon beszélek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom általános iskolába jártok mindketten. Esetleg vegyél neki ballagására egy kisebb csokrot,vagy ballagó macit vagy hasonló társát :) Ballagáson átadod neki puszival kísérve, és megérdeklődsz tőle pár dolgot,hogy izgul e,milyen lesz itt hagyni a sulit stb. De nem lesz sok ideje,hisz ballagáson izgatott,szülőket/rokonokat kell keresnie,osztályát stb...Esetleg ballagás után pár nappal vedd fel MSN-re és érdeklődd meg,hogy milyen volt utána a családi vacsi(ha egyáltalán volt),hova megy tovább, stb.

Én is csináltam ilyet,hogy a kiszemelt srácnak adtam ballagási ajándékot XD Bár már kiábrándultam belőle,ahogy jobban megismertem,de néha napján beszélgetünk és elvagyunk:) (mellékesen a csók is összejött köztünk ;) )

Szóval csak hajrá,remélem jól sül el a dolog! ;) :)

2009. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hova fog menni (hátha te is odamész majd, és akkor tud segíteni).
2009. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

jujjj én velem ugyanez volt 8.ban. totálisan odavoltam a srácért..úgyhittem h bejövök neki, így a ballagás napján írtam neki egy smst h: bejössz nekem, és úgy hiszem számodra sem vagyok közömbös. naná h a válasz az lett h bocsi nekem nem, de azért jól esett az smsed xD nahmind1. a lényeg h most 11-es vagyok, de még most is úgy gondolom h életem egyik legjobb döntése volt h elmondtam neki amit érzek, hisz nincs meg bennem a ,,Mi lett volna, ha... ?" kérdés. szal MINDENKÉPPEN MONDD EL NEKI :D

sok sikert szia (:

2009. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, én is kb. valami ilyesmit terveztem a ballagáson, de attól félek, hogy nem lesz bátorságom odamenni hozzá, de majd meglátjuk. XD
2009. jún. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!