Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura ez? Szerintetek?

Csak nekem fura ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bátyám 20 éves múlt, barátnője 19 éves, együttvannak másfél éve. Tesóm bnőjének vett karácsonyra egy fülbevalót meg egy pulcsit, a bnője meg neki parfümöt meg egy távirányítós autót. Nem értem, h jutott eszébe ez, hisz már nem gyerekek:D Szerintetek nem fura egy kicsit?
2010. dec. 24. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

minden pasi egy nagyra nőtt gyerek :-))de ez nem baj.

évekkel ezelőtt, apu vett a hugomnak(!!)játék vasutat,teljes készlettel, meg minden.mondanom sem kell, h természetesen tesóm egy fél óráig sem játszott vele.aput viszont el sem lehetett robbantani mellőle.:-)

másik:már mind a ketten felnőttek vagyunk, de a szüleink a mai napig hatalmas fenyőfát vesznek az ünnepekre, pedig mondom, már nem vagyunk gyerekek.viszont ők mind a ketten borzasztó szegény családban nőttek fel és ezzel,v pl. a játék vasúttal pótolják ami elmaradt. amai napig megkönnyezem.olyan aranyosak.

szerintem jó, ha egy felnőttnek megmarad a gyermeki énje:-))))) csak ennyit szerettem volna.jól elkanyarodtam a témától.bocsi. és:boldog karácsonyt!

2010. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

21:25: Úúú, én a fél karomat odaadtam volna pl egy vasút szettért, vagy legóért, játékkocsiért, stb, de mindig babát kaptam, mert hogy lány vagyok:((

17/L

2010. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az én párom mecsbox autót kapott tőlem (egyebek közt) karácsonyra, a többiek furcsálták, de mi jókat mosolyogtunk, mert háttere van, és mi értettük :) szóval ne furcsáld, lehet nálunk is megvan a története annak az ajándéknak.
2010. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

biztos innen vette az ötletet

mert

pár napja kérdezte valaki hogy örülnél-e ha a barátnődtől távirányítós autót kapnál?

És a legtöbb válasz igen volt

2010. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!