Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura ez? Szerintetek?

Csak nekem fura ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bátyám 20 éves múlt, barátnője 19 éves, együttvannak másfél éve. Tesóm bnőjének vett karácsonyra egy fülbevalót meg egy pulcsit, a bnője meg neki parfümöt meg egy távirányítós autót. Nem értem, h jutott eszébe ez, hisz már nem gyerekek:D Szerintetek nem fura egy kicsit?
2010. dec. 24. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán van valami jelentése, apropója, amiről csak ők ketten tudnak.
2010. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem NEKED semmi közöd hozzá!

DE ettöl függetlenül is nem találok benne semmi furcsát, a távirányitós autó NEM CSAK gyerekjáték, hanem felnötteket is foglalkoztat. Másrészt nem tudhatod, hogy nincs-e mögötte valami közös sztori.

Ha a bátyádnak megfelel, akkor te mit akarsz belekötni?

2010. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges végülis:) Nem értjük itthon anyuékkal,mert csak telefonon hívott minket, h van-e itthon elem:D
2010. dec. 24. 20:48
 4/14 A kérdező kommentje:
nem belekötöttem, csak kérdeztem. ha belekötöttem volna, akkor fikáztam volna és vmi oylasmit írtam volna, mint te most. Érted?
2010. dec. 24. 20:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátomnak szülinapjára vettem távirányítós autót. :) (22 éves) Imádja az autókat, bolondul értük, főleg az Audi Q7-ért és a BMW X6-ért. Na most egy fehér Audi Q7-es kis távirányítós autót kapott, mondanom sem kell menyire örült neki, mondta, hogy legalább egy kis modellje van róla, hogyha már élőben nem lesz. :D Nem játszásnak vettem, hanem, hogy legyen egy autó, amit szeret, ennek ellenére mi volt az első? Azonnal elemet bele gyorsan, mert ő játszani akar és azt nyomta egy hétig folyamatosan. :D

Szóval igen, egy felnőtt is tud neki örülni, nem csak egy gyerek, sőt a gyerek inkább csak széttörné... Meg egyébként nekem is tetszik, ötletes, hogy valódi autók vannak megcsinálva ilyennek. :)

2010. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én most a huszonkilencedik születésnapomra kaptam barbibabát a legjobb barátomtól :)
2010. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tesód pontosan tudja,hogy miért kapta az autót :) Valami jelentése tuti van,és biztos,hogy örült neki..

Én például minden évben a házassági évfordulónkra kapok egy ajándékot ami zöld békát ábrázol.PL: plüss békát,vagy tavaly béka formájú tortát kaptam..Senki nem érti,de én mindig jót nevetek,mert tudom ,hogy mit jelent nekünk..

( a történet csak annyi,hogy amikor megkérte a kezem egy tónál voltunk,és amikor elém állt,hogy hozzá megyek-e feleségül,én éppen kiakartam mondani,hogy IGEN de sikítófrászt kaptam,mert egy kicsi zöld leveli béka pont a mellemre ugrott..(pólóban voltam)Na,ezért kapok minden évben békát..:)

2010. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fura. Én 21éves lány vagyok és imádom a NICI plüssöket. Most is kaptam.:)

Szerintem a bátyád pontosan tudja hogy miért kapott távirányítós autót. Amúgy a bátyámnak is van egy elég drága és komoly darab, nem játék.

2010. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó: ez nagyon tetszik :D
2010. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom tavaly karácsonyra mese DVD-t vett (Kis hableány), pedig huszonéves felnőttek vagyunk, gyerek nincs, úgyhogy elég furán nézhetett ki egy kívülállónak. Nos, ennek volt olyan jelentése, amit csak mi ketten tudtunk, de túl hosszú a sztori, úgyhogy nem osztom meg, ha nem gond :D
2010. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!