Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érti ezt valaki (magyarázat...

Érti ezt valaki (magyarázat lejjebb)?

Figyelt kérdés
Tegnap lementem a hipermarketbe kocsival, ha már arra jártam, felhívtam anyám, hogy kell-e valami.Mondta is, hogy hozzak 2 karton tejet + 6 karton ásványvizet, de ha már arra jártam gondoltam, hogy hozok 1 karton narancsos üdítőt + 1 karton szőlős üdítőt mert apám meg hugom azt szeretik, meg narancsot (én ezeket túlzottan nem szeretem), meg hoztam sonkát, meg pár apróságot.Hazamegyek,anyámnak adom a blokkot, 7000 ft, erre meg kapok 5000 ftot, mert ŐK ezeket nem KÉRTÉK amiket hoztam pluszba. Mára a sonka is fel lett bontva meg a narancs is meg az üdítőkből is fogyott,de a pénzt meg nem kaptam meg, pedig az autót is én tartom fenn, a benzinköltség is az enyém. Anyám mindig azzal jön, hogy ne vegyek plusz dolgokat, nem szereti senki, fölöslegesek, így ha bevásárolok mindig kevesebbet kapok, de amit veszek pluszba mégis elfogy. Vajon miért, mert nem szeretik? Meg ha kell vinni valakit valahova akkor csak az én autómmal lehet, mert nekik nincs,de az autó is fölösleges szerinte.
2010. dec. 24. 14:31
 1/8 Cory Rose ***** válasza:
100%
Én is utálom ha visszakérik tőlem annak az árát amit nem kértem. Lehet hogy szeretik, meg minden, de talán azért nem mondták hogy hozz olyat is, mert most épp nem volt ara pénzük hogy még azt is visszaadják.
2010. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsinyes vagy. Anyad mennyit koltott rad mig felnottel? Persze, hogy felbontjak azt is amit nem kertek. ott van, meg meg is romolhat.
2010. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Máskor legyen eszed. Nem kell megkérdezni mit vigyél. Vásároljon be ő maga. Ha megkér, mond meg nem érek rá,és kész.
2010. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem nincs teljesen igazad, ha az általad pluszban hozott dolgokat ők tényleg nem kérték, nem csoda egyáltalán, ha anyukád nem akarja kifizetni. Hiába szeretik azokat a dolgokat, ha nincs rá pénzük, nem fognak rá költeni. Az viszont nem helyes, hogy kibontják őket, meg fogyasztanak belőlük. Felbontás nélkül kellene visszaadniuk neked.

2010. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nincsen rá pénzük, rokonoknak is ilyen 30000 ftos csomagot vett anyám, és az ilyen vigyek el ide oda ezt azt benzinköltségeket is mindig én állom, apám már most is mondta, hogy nem fogja elvinni azt a nagy csomagot, amit anyám vett, mert szerinte fölösleges szarok... anyám meg rögtön rávágta, hogy majd én elviszem kocsival nagymamámhoz meg őket is meg elmegyünk rokonokhoz, nagymamám is kb 60 km oda vissza, meg a rokonok is.
2010. dec. 24. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek neked kocsi, ha szamolod hogy hany deci benzint kell venned? Ha nem tudod fent tartani, foleg hogy csaladnak segits, akkor gyalogolj veluk. Megall az eszem hogy ilyen pitijaner vagy. Hal' Istennek nem az en csaladomhoz tartozol.
2010. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem problémáznék rajta, de ha már nekik is kell, akkor néha beszállhatnának a költségekbe.
2010. dec. 24. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy te miért kértél pénzt a plusz dolgokért. Én is fel szoktam hívni az anyukámat, hogy kell-e valami a boltból, és ha pluszban viszek valamit azért nem kérek pénzt, mert ő azt nem kérte, hanem én gondoltam, hogy arra is szükség lehet, vagy jól esik neki. Nekem az a normális, hogy a pluszért én fizetek.
2010. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!