Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Elmondjam a rokonomnak? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy ideje van barátom, komolyabbra tervezzük, 20éves vagyok, ő 21. Viszont nemrég megtudtam, hogy egyszer a barátom kavarásból összefeküdt egy csajjal (szépen mondva....), és ez a csaj viszont menyasszonya a 27éves bátyámnak... A csaj 25 éves... Igaz, ez a dolog pár éve történt, de mióta megtudtam, nemtudok úgy a csajra nézni, mint előtte... Ráadásul ő folyamatosqan jópofizik a család előtt... Mikor találkozunk mindig rámjön a sírás, hogy egy ilyen készül a bátyámmal házasságra. Ráadásul még nagyon sok ilyen dolgot megtudtam róla. Ha ezt a bátyám tudná, tuti nem lenne esküvő jövőnyáron... Mit tegyek? Elmondjam vkinek a családból? Vagy ne foglalkozzak vele? Nagyon rosszul esik:S :(
2010. dec. 23. 15:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szóval… Ezeket a barátomtól tudom, és mielőtt kitalálnátok, hogy ő találta ki, ő nem ilyen, és még azt se nagyon akarta eleinte elmondani, hogy ő is összefeküdt vele, csak, hogy ne gondoljak rosszat a csajról. Amikor kavartak akkor ott sírt a szája a csajnak ezekről a dolgokról, és elmondott mindent. És hallottam már más pasitól is. Nem egy városból valók, tesóm meg a csaj, és nyilván ezért nem hall róla. De amiket én hallottam az tuti, hogy mind igaz. Egyszer voltunk egy nagyon jó szórakozóhelyen Pesten, a csajjal, akkor még nem tudtam ezekről, és voltunk bent 5percet, aztán odajött az egyik kidobó, hogy kirakjon minket, mert, hogy ő nem tűri meg, hogy ez a csaj, akivel kavart, közbe még sok pasival együtt volt, és, hogy nem maradhat ott. (most ne kezdjük el a kidobót szidni, nem ez a lényeg, hanem, hogy akkor hallottam először róla ilyeneket). És amióta ezeket megtudtam barátomtól, én se vagyok hülye, hogy rögtön minden szavát elhittem, utána jártam/kérdezősködtem, és elég sok embertől hallottam, és mind ugyanezt mondta, nem vágták a szavaik egymást, mind ugyanaz volt. Szóval, ha csak azt írnátok, hogy nem hisztek, hogy igaz, akkor légyszi ne is írjátok, mert nem megyek sokra ezekkel a válaszokkal.

Ha szólnék bátyámnak az azért lenne, mert nem akarom, hogy egy ilyen nőt vegyen feleségül. Imádom bátyámat, pasimat is, eszembe nem jutna bekavarni az életükbe! Csak az se lenne jobb, ha meg már majd az esküvő után tudná meg az ilyen dolgokat, meg, hogy mennyit hazudott, és válás lenne belőle… Azt meg még úgyse akarom…

A pasimnak is volt igen egyéjszakás kalandja, nem is egy, tudok ezekről, átbeszéltük a dolgokat, akkor én is „elítéltem” őt ez miatt, de azóta már túltettem magamat ezen, lezártam. Az meg a másik, hogy ő nem hazudozott erről nekem, félve bár, de elmondta. Nem hazudta magát egy szentnek… Nagy különbség.

A tesóm nem tudja ezeket a dolgokat, szóval ne állítsatok ilyeneket, hogy biztos tudja meg stb. Én ismerem a tesómat…

Igen, lehet, hogy helytelennek tartja a régi viselkedését, de akkor sem kell az egész családom arcába hazudozni…

2010. dec. 26. 15:11
 22/29 anonim válasza:
Szerintem a bátyádnak joga van tudni!
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el a családodnak,legfőképp a bátyádnak,de csak akkor ha biztos vagy benne hogy igaz.Lehet hogy félreértesültél és ha kiderül hogy nem úgy van ahogy mondtad,utána nagyon nehéz lesz rendbe hozni.
2010. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Önts tiszta vizet a pohárba.
2010. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
mond el hogy megnyugodj aztán ird le mivolt: d
2010. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
te jo eg ... mentsd meg a baratod, egy ilyen ribancot ne vigyel be a csaladodba!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha 100% igaz amiket írsz, akkor mindenképpen fedd fel az igazat. Jobb lenne, ha rögtön egy sor "referenciával" is készülnél, nehogy az jöjjön ki belőle, hogy te alap nélkül be akarod feketíteni a csajt csak mert irigy vagy vagy valami hasonló.
2010. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélj megint azokkal, akik megerősítették, hogy ez az infó igaz, és ha a bátyád nem hinne neked, csak felhívod őket, aztán ő is hallhatja, hogy az ő drága angyalkája sem volt mindig szent....
2010. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nos? Történt valami?
2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!