Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Elmondjam a rokonomnak? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy ideje van barátom, komolyabbra tervezzük, 20éves vagyok, ő 21. Viszont nemrég megtudtam, hogy egyszer a barátom kavarásból összefeküdt egy csajjal (szépen mondva....), és ez a csaj viszont menyasszonya a 27éves bátyámnak... A csaj 25 éves... Igaz, ez a dolog pár éve történt, de mióta megtudtam, nemtudok úgy a csajra nézni, mint előtte... Ráadásul ő folyamatosqan jópofizik a család előtt... Mikor találkozunk mindig rámjön a sírás, hogy egy ilyen készül a bátyámmal házasságra. Ráadásul még nagyon sok ilyen dolgot megtudtam róla. Ha ezt a bátyám tudná, tuti nem lenne esküvő jövőnyáron... Mit tegyek? Elmondjam vkinek a családból? Vagy ne foglalkozzak vele? Nagyon rosszul esik:S :(
2010. dec. 23. 15:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%

az bánt hogy voltak nekik egyéjszakás kapcsolataik? nem mindenki ítéli el ezeket

ha megtörtént hát megtörtént, nincs ebben semilyen halálós bűn

2010. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha sem ő nem ismerte a bátyádat, sem a barátod téged, amikor ez történt, nem követett el bűnt.
2010. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A színjátszás ami zavar, amikor itt a csaj, és, hogy nála több évvel fiatalabb srácokkal d*gott éjszakánként, meg ilyenek. És én ismerem a bátyjám, és ha ő ezt tudná, nem venné el, mert a csaj nem olyan igazából, amilyennek mutatja magát. A sok hazugság amit beadott már a családnak, hogy neki volt 3komoly kapcsolata, egyéjszakás még soha, közbe meg, amikor ez az incidens 2-3éve,akkor a csaj már több mint 100!!!pasival összefeküdt/orálisan elégítette ki őket, bulik után sötét utcákon, meg ilyenek,,..volt de amúgy semmi, nekem is a szemembe hazudott, mikor egyszer kérdeztem, hogy volt e egyéjszakás kapcsolata... Azt mondta, hogy nem, közbe meg a barátommal volt....
2010. dec. 23. 15:19
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

ne azzal foglalkozz kinek milyen ügyei vtak a múltban,henm h milyenek vannak a jelenben és milyenek lesznek a jövőben.

sztem egy ilyen hülyeség miatt nem érdemes eg készülő házasságot szétrobbantani

2010. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a csajjal,valószinüleg rég elavult a dolog.Ha szereti tesódat azt is megérti ha aggódsz a boldogságáért.
2010. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Azt mondanám ne szólj, mert mindenki követ el hibákat és azért elég sokan mennek bele egyéjszakásba, én pl. nem tartom bűnnek, na de 100 pasi...mert ha csak pár lenne azt mondanám fiatal volt, ez van, de 100, ez kemény...én szólnék.
2010. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
hogyha elmondod a báttyádnak akkor a te barátod, haragudni fognsk egymásra..mert, h hogy tehetett ilyet meg így meg úgy. kerüld el szerintem ezt a lányt.
2010. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Ja és én azért mondanám el, mert ilyen férfi számnál már megijednék, hogy nem-e összeszedett valami betegséget, nameg a hazugság miatt. Ha bevallotta volna nem izgatna.
2010. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Lehet,hogy nem hazudott, amikor azt mondta nem volt egy éjszakás kapcsolata, mert mind 2 éjszakás volt. :)


De komolyra véve... mindenki megváltozhat... lehet volt egy ilyen tombolós korszaka... de már megváltozott és megbánta és azért nem beszél róla mert szégyelli. Ezmég mindig jobb mintha dicsekedne vele.


És nem tudhatod, lehet a bátyád is tud ezekről és elfogadta, mert szereti.


Szerintem ne avatkozz a dolgaikba. Nem egymás múltjába szeretünk bele, ... szóval ha meg is történt ez a múltban, ez nem változtatna az érzelmein, csak elrontaná az eksüvő előtti időszakot.

2010. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

De éppen erről beszélek, „sztem egy ilyen hülyeség miatt nem érdemes eg készülő házasságot szétrobbantani”… ha ezt tudná tesóm, tuti, hogy nem venné el, több éve volt már 100pasija, meg még utána is jó sok…. Ők 1 éve vannak együtt. Viszont ha ez a házasság után derülne ki, sztem még az is lehet, hogy válás lenne belőle, mert tesóm egy dolgot ki nem álhat, az pedig a hazugság, és ez a csaj nagyon sokat hazudott, nem csak neki, az egész családomnak…

„kerüld el szerintem ezt a lányt” Sajnos nemtudom kerülni a csajt, mint mondtam, esküvőre készülnek, sokat jár hozzánk is, olyankor jópofizik szüleimnek is, néha mikor hallom, hogy mesél vmit, vagy mond vmit, rossz mert tudom, hogy ez nem így van, és nézem/hallgatom és egyszerűen a hányinger kerülget…:/

Igen, én is aggódok, hogy összeszedett vmi betegséget, sőt alapból attól is félek, hogy én nem kaptam e el vmit:SS csajbarátomén :////

Tesóm tuti nem tud erről, mert életemet tenném rá, hogy ha ezeket tudná, nem lenne vele… Sőt még múltkor is itt mesélte nálunk a csaj, itt voltak szüleim, hugom, nagymamám, bátyjám, csaja, és itt hangoztatta, hogy jajjj ezek a mai fiatalok, bezzeg neki sose volt egyéjszakás kalandja, mert az milyen már, meg a sok betegség közbe meg….

Ja és még vmi, az, hogy az egyik ilyen egyéjszakás kalandjából volt egy abortusza, és ott vmi fertőzést is összeszedett meg ilyenek:SSS

2010. dec. 23. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!