Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Elmondjam a rokonomnak? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy ideje van barátom, komolyabbra tervezzük, 20éves vagyok, ő 21. Viszont nemrég megtudtam, hogy egyszer a barátom kavarásból összefeküdt egy csajjal (szépen mondva....), és ez a csaj viszont menyasszonya a 27éves bátyámnak... A csaj 25 éves... Igaz, ez a dolog pár éve történt, de mióta megtudtam, nemtudok úgy a csajra nézni, mint előtte... Ráadásul ő folyamatosqan jópofizik a család előtt... Mikor találkozunk mindig rámjön a sírás, hogy egy ilyen készül a bátyámmal házasságra. Ráadásul még nagyon sok ilyen dolgot megtudtam róla. Ha ezt a bátyám tudná, tuti nem lenne esküvő jövőnyáron... Mit tegyek? Elmondjam vkinek a családból? Vagy ne foglalkozzak vele? Nagyon rosszul esik:S :(
2010. dec. 23. 15:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
EZ akkor volt mikor a tesóddal még nem járt? Akkor nem csalta meg. LEhet szégyenli a múltját. De attól még simán elmondhatod a tesódnak. Nem hazudsz, ő meg eldönti mit is gondol róla.
2010. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Én még azt se értem értelmes ember minek erősgeti anyóspajtásék elött a szexuális szokásait. Mondjuk tudva az igazat azt mégse ismerhette be de hát hazudnia se volt muszály.

Jobb volna kivizsgáltatni magad, biztos ami biztos. Ártani nem árthat s te is megnyukszol.

2010. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%
Én elmondanám. Igaz én utálom az ilyen fajtát, egy khurva és még hazudozik is. De még a kisebb hazugságokkal sem volna bajom, de hogy egy szentnek hazudja és fényezi magát valaki, azzal már igen.
2010. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

én azért kiváncsi vagyok, hogy te ezeket honnan tudod? szerintem az egy kicsit túlzás, hogy összefeküdt 100 pasival meg a többi. Abortuszáról ki mesélt neked? Nekem ez inkább úgy hangzik, hogy valaki/k féltékenyek rá, és mindenféléket kitalálnak. Nem lehet, hogy ezt a bátyád valamilyen régi barátnője, vagy a csaj volt pasija terjeszti?

2010. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Igen, igen. Ez a dolog nekem is gyanús. De tudod van egy házasságkötés előtti mondás:

"Aki tud valamit, amiért ez a házasság nem szabadna létrejöjjön, az most szóljon. Vagy hallgasson mindörökre."

De Te nem fogod megállni. Bekeversz a bátyád házasságába. Csak nem tudom, hogy a bátyád miatt, vagy a pasid miatt csinálod? Vagy csak ugy a nő ellen?

2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

No várjunk csak. Te tudod a csajról, hogy ilyen nagy forgalma volt. Az hogy lehet, hogy a bátyád semmit nem tud ezekről?

A te pasidnak is volt 1 éjszakás kalandja - ki tudja hány. Hogy lehet, hogy őt nem ítéled el?

Ha nem rágalmazás, amit a leeendő sógornődről mesélnek, akkor inkább modd a bátyádnak, hogy érdeklődjön a menyasszonyáról ennél, meg ennél az embernél.

Különben könnyen lehet, hogy megharagszik rád, meg a barátodra is, aki ugyebár...

2010. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
honnan tudod ezeket BIZTOSRA?
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Honnan vagy ilyen nagyon biztos benne? Ugyanis nem hinném, hogy te tartottad volna a gyertyát,mig a leányzót 100-an meghágták. Szerintem ez szimpla féltékenység, hogy ha akkor kellett a pasidnak, akkor nem lehet, hogy most is kell neki? Hagyd őt is, meg a tesódat is, had éljék az életüket. Ne szólj bele. Mindenkinek vannak/voltak meredek dolgai, de előbb-utóbb mindenki felnő. Ne te mond meg, hogy a bátyád kit vegyen el feleségül. Ő szereti a lányt, és ez a fontos. Több, mint valószinü, hogy a tesód tud a dologról, és még igy is szereti a menyasszonyát. Te meg csak legyél féltékeny egy régi kalandra, tedd tönkre a saját életed, csak azért, mert egyszer valaki régen lefeküdt valakivel.
2010. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én a helyedben NEM szólnék. A történetek lehet, nem igazak. Vagy ha igazak, a csaj azóta megváltozhatott, valószínűleg új életet akar kezdeni a testvéreddel, esetleg szégyelli is a múltját, és ezt próbálja ellensúlyozni azzal, hogy az ellenkezőjét bizonygatja. Az igaz lehet belőle, hogy helytelennek tartja a korábbi viselkedését. Ha betegség lett volna belőle, az pár év alatt már kiderült volna valószínűleg, így felesleges a barátodtól megundorodnod és a testvéred boldogságát tönkretenned egy több évvel ezelőtti eset miatt.
2010. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Talán a saját barátját azért nemítéli el, mert nem tagadja amit tett.

Nem szép dolog hogy hazudozik, meg eleve a leendő anyónak-apósnak minek mond ilyeneket? Szerintem mondd a barátodnak, hogy beszéljen a bátyáddal, de legyél te is ott, ha valami gáz lenne. Vagy egyszerűen hallgass, és hagy emésszen ez a dolog egész életedben. Ha a bátyád tényleg szereti, akkor meg fogja bocsátani, még ha előtte nem is tudott róla. Azt meg nem hiszem, hogy megjátsza magát, inkább tényleg megváltozott, mert 1 évig nem bírná ki, hacsak nem baromi jó színész.

2010. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!