Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem azt veszik meg soha...

Miért nem azt veszik meg soha karácsonyra, amit kérek?

Figyelt kérdés

Most szóltam direkt, hogy könyveket szeretnék, meg egy szempillaspirált. Tavaly ugyanez volt - kértem egy könyvet, ami szépirodalmi, erre kaptam egy fantasy-t, ami nem is érdekel. Ma megtaláltam az ajándékaimat - körömlakk. Mindig, minden alkalomra csak körömlakkot, meg parfümöt kapok, akkor is, ha elmondom, mit kérek. (olcsó dolgot) Most megint az 50 körömlakkom mellé lesz + 2 db, meg már így is van 50 parfümöm. Onnan tudom, hogy az enyém a körömlakk, mivel én néztem ki, és megjegyeztem, hogy jó lenne. Hatszor mondtam anyámnak, hogy szempillaspirált szeretnék a könyvek mellé, mert az nincs. Most itt sírok. Az miért nem érdekel senkit a családban, hogy ÉN MIT SZERETNÉK?


15 éves lány


2010. dec. 23. 11:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

16:45 ez egy nagyon szép történet =) Igazán örülök, hogy ilyen emberek is vannak a világon :) Látjátok, erről szól az igazi ünnep és le merem fogadni, hogy TI sokkal boldogabbak vagytok, mint pl. egy olyan család, ahol a gyerekek mindent megkapnak a több 10ezer FT-os telefontól kezdve a nootbookon keresztül a luxusos plazmaTV-ig!

Bevallom, eleinte egyetértettem a kérdezővel, csodálkoztam, hogy miért szólja le őt mindenki, de hála Neked, megértettem az ünnep lényegét! Köszönöm :)

2010. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval... és még te képes vagy ilyeneken rinyálni, amikor valaki másnak egy karácsonyfára is alig futja...
2010. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

14 éves lány, nagyon meghatott a történeted, biztos nagyon boldog Karácsonyotok volt!

Sajnálom, hogy a Kérdező egy szempillaspirálért rinyál.

2012. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!