Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem azt veszik meg soha...

Miért nem azt veszik meg soha karácsonyra, amit kérek?

Figyelt kérdés

Most szóltam direkt, hogy könyveket szeretnék, meg egy szempillaspirált. Tavaly ugyanez volt - kértem egy könyvet, ami szépirodalmi, erre kaptam egy fantasy-t, ami nem is érdekel. Ma megtaláltam az ajándékaimat - körömlakk. Mindig, minden alkalomra csak körömlakkot, meg parfümöt kapok, akkor is, ha elmondom, mit kérek. (olcsó dolgot) Most megint az 50 körömlakkom mellé lesz + 2 db, meg már így is van 50 parfümöm. Onnan tudom, hogy az enyém a körömlakk, mivel én néztem ki, és megjegyeztem, hogy jó lenne. Hatszor mondtam anyámnak, hogy szempillaspirált szeretnék a könyvek mellé, mert az nincs. Most itt sírok. Az miért nem érdekel senkit a családban, hogy ÉN MIT SZERETNÉK?


15 éves lány


2010. dec. 23. 11:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%
Erre hasznos a közösségi portálok. Oda felrakhatod, hogy van kutya, vigyék őket akár képet is rakhatsz ha tudsz bár nem muszály. A kutyát ezért kell ivartalanítatni.
2010. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez durva, mi az, hogy elviszi a kiskutyát legyilkoltatni? Normális anyád van? Az életet ők is megérdemlik. Ha meg már valami nagyon, nagyon betegelméjű, idegroncs ember úgy dönt, hogy saját hibájából kifolyólag négy ártatatlan lelket legyilkolni? Te lány, te meg miért engedted? Én ha kell, lekötöztem volna anyámat. Egyébként ez nem számít állatkínzásnak, ha nem szakszerűen orvos által altatják el? Remélem a drága mama is elolvassa...
2010. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

II. BÜNTETŐ TÖRVÉNYKÖNYV

266/B. § (1) Aki

a) gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza,



Ezt találtam neten.

2010. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy faluban laktok, nem mentesít az alól, hogy amiért felelősséget vállaltatok, annak normális életet biztosítsatok.

A kutyát ivartalanítani kellene.

Azok a kölykök nektek köszönhetik, hogy a világra jöttek, éltek pár napot, és ma valami jóérzésű tuskó agyoncsapja őket.


Te pedig egy körömlakk miatt problémázol...

Hát, boldog karácsonyt!

2010. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
22%

Minek kell szegény csajt így lehordani? Ti soha nem voltatok 15 éves tinik? Bocsi, de sajnos egy fiatal csajt, aki nem tapasztalta milyen éhezni, nem nagyon fogja ez meghatni. Én is 15 vagyok, és én is sajnálom a szegényeket, de annyira mégsem tudom átélni. Hála Istennek, én még ezt nem tapasztaltam. És igazán meg lehetne érteni szegény lányt, most mi olyan drága egy szempillaspirálban? Nem hiszem, hogy olyan nagy különbség van a körömlakk ill. a szempillaspirál árában.

Ha 1 telefont kért volna, és kapna egy körömlakkot, és emiatt rinyálna, na azon én is fennakadnék. De így? Ne oltogassátok már!

Na figyi kiscsajóm, én totál megértelek! Ne aggódj, beszéld meg anyukáddal, hogy te nem ezt kértél, meg hogy már csomó körömlakkood van, jó lenne egy sz.p.spirál is. Biztosan megérti. A kutyusokat meg ha még nem ölték meg őket, tegyél ellene vmit. Ígérd meg anyukádnak, hogy eladod őket. Csak ne ölje meg. Tegyél értük valamit, ne csak kínlódj otthon. Sok sikert és kellemes ünnepeket! =)

2010. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: Az, azért siralmas, hogy az anyja most vitte el a kutyusait legyilkoltatni valami döggel, ő meg egy rohadt szempillaspirál miatt problémázik. Komolyan, én soha többet nem beszélnék anyámmal.
2010. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%

Szóról szóra ezt akartam írni ... semmi lelkiismeret furdalásod nincs??? Egy rohadt szempillaspirál miatt hisztizel, amikor anyád kutyákat öl?? Megse probáltátok elajándékozni öket ... felháborító.

Kár hogy az állatvédemi törvényünk betartatása egy nagy kalap sz@r .. mehetne anyád a dutyiba állatkínzásért ..

2010. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
83%
jah és még valami, ha az én kutyáimat vitték volna el rohadtul nem érdekelne hogy mit kapok karácsonyra. Megkéred édesanyádat hogy várjon még egy kicsit a kutyákkal, mert te szeretnél nekik rendes otthont találni. Lefényképezed őket, és felteszed az internetre. És most különösen kapóra jönne hogy karácsony, ilyenkor elég sokan állatokat szoktak ajándékozni a gyerekeknek. De ha nem is viszik el őket, legalább nyugodt szívvel feküdhetsz le, és mondhatod magadnak hogy "Én legalább megpróbáltam"....
2010. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Az, hogy falun laktok, nem kifogás. Egyik ismerősünk szintén falun lakik, mégis mindent megtett azért, hogy normális otthona legyen a kutyusoknak. Aki keres, talál.
2010. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%
egyet értek az előttem lévőkkel. Gratula neked is meg anyádnak is...Semelyikőtőket nem értem, h tudtok a lelkiismeretetekkel elszámolni...
2010. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!