Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem azt veszik meg soha...

Miért nem azt veszik meg soha karácsonyra, amit kérek?

Figyelt kérdés

Most szóltam direkt, hogy könyveket szeretnék, meg egy szempillaspirált. Tavaly ugyanez volt - kértem egy könyvet, ami szépirodalmi, erre kaptam egy fantasy-t, ami nem is érdekel. Ma megtaláltam az ajándékaimat - körömlakk. Mindig, minden alkalomra csak körömlakkot, meg parfümöt kapok, akkor is, ha elmondom, mit kérek. (olcsó dolgot) Most megint az 50 körömlakkom mellé lesz + 2 db, meg már így is van 50 parfümöm. Onnan tudom, hogy az enyém a körömlakk, mivel én néztem ki, és megjegyeztem, hogy jó lenne. Hatszor mondtam anyámnak, hogy szempillaspirált szeretnék a könyvek mellé, mert az nincs. Most itt sírok. Az miért nem érdekel senkit a családban, hogy ÉN MIT SZERETNÉK?


15 éves lány


2010. dec. 23. 11:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Jah, azt nem írtam, hogy az is nagyon-nagyon fáj, hogy nemrég fialt a kutyánk, és a 4 kölykét anyám most vitte el kinyírni...Pont karácsony előtt...
2010. dec. 23. 11:55
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
"Onnan tudom, hogy az enyém a körömlakk, mivel én néztem ki, és megjegyeztem, hogy jó lenne." Nyilván ezért kaptad. Rendkívül tragikus, hogy lesz még két körömlakkod, amit azért vett anyukád, mert azt hitte, ezzel örömet okoz neked. Ha annyira zavar, cseréld el valakivel egy spirálra. Vagy add el a Vaterán, és az árából vegyél egyet. Hálátlan vagy, és gyerekes.
2010. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

szegény kutyák. elajándékozni vagy menhely nem lehetett volna?

Szerintem nem akarja, hogy sminkelj ha ennyire nem veszi tudomásul. Lepd meg magad akkor vele. :)

A lakkokat meg variáld lehet belőle jópofa dolgokat csinálni. De egy barátnőd is boldoggá teheted velük.

2010. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A hálátlanság az lenne, ha a szemébe mondanám. Kérdezte, mi a fontosabb, spirál, v körömlakk. Mondtam, hogy a spirál. Én azt vettem neki karácsonyra, amit kért, az összes pénzem az Ő ajándékára ment el, és annyira nem képes, hogy 1x egy kicsit odafigyeljen rám? Mindenki ezt csinálja... El van b@szva a karácsonyom, a kiskutyáimat is ma vitték el...És meg fogják őket ölni...
2010. dec. 23. 12:00
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
Most mit vársz? Hogy szidjuk az anyukádat? Vigyázhatnál a kutyádra, és akkor nem lett volna vemhes. Vagy kereshettél volna pár embert, akiknek kell kiskutya. Ajándékkutatás helyett pl meghirdethetted volna valahol, hogy ingyen elvihetők, vagy utánanézel az állatmenhelyeknek. Ha olcsóbb ajándékokat kapsz, akkor nyilván nem vagytok tehetősek. Azért öt kutya elég sokat eszik, miből óhajtanád kifizetni az ellátásuk?
2010. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért nem hirdettem meg a kutyákat, mert faluban élünk, itt senkinek sem kell.
2010. dec. 23. 12:04
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Örülj inkább annak, hogy van családod, vannak akik szeretnek! Lehet, hogy pont nem azt kaptál, amit szerettél volna, de a szüleid csak örömet akartak szerezni. A karácsony nem az ajándékokról szól, hanem a szeretetről... Abba belegondoltál már, hogy vannak olyan szerencsétlen korodbeli lányok és fiúk, akiknek még az otthon melege és a családi kör sem adatik meg? ... 13/L
2010. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
És nem akartam megtartani őket, csak menhelyre adni. Ehelyett egy szívtelen embernek szólt anyám, aki szemrebbenés nélkül megöli őket.
2010. dec. 23. 12:05
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Net nemcsak a faludban van, te nagyokos. Esetleg a szomszéd faluban kellettek volna valakinek.
2010. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
akkor kezdj el gyűjteni ivartalanításra inkább. kb 25-30ezer forint, jobb mint legyilkolászni kis állatokat. szempillaspirálra meg kérj pénzt, 500ftért már kapsz. vagy kér nagymamától.
2010. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!