Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Éljünk...

Mit tegyek most? Éljünk külön? Ő sem hajlandó én sem! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő hogy teherbe estem, nincs házunk sem, így hát egy szülőnél kell meghúzódnunk.

Én innen nem akarok menni hozzájuk, de ő sem hozzánk.

Szerintem egy férfinak könnyebb költözni a nőhöz mint a nőnek.Ráadásul az ő családjuk zajos az én családom nem.

Most nem tudom mi lesz!!

Milyen tanácsot adnátok??


2010. dec. 22. 15:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

hát, Te tudod.

de csak akkor hozol jó döntést, ha neked, saját magadnak van/lesz annyi bevételed, hogy nem szorulsz anyagi támogatásra.

remélem, nem azt várod, hogy anyukád keressen a kisbabára, vagy a szabadidejét áldozza rátok erején felül és hasonlók.

mert ez nagyon jellemtelen és önző dolog lenne. ha nem így van, akkor sorry!

2010. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
pedig muszáj elvetetned,nincs kereseted se lakásod,szenvedni fogsz sokat,és fél év az még semmi..és ki tudja,h párod elhagyja téged..ne legyél már ennyire hülye.én ilyen helyzetben nem tartanám meg.
2010. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Na ezt nem hiszem el, azt mondja azért nem jönne ő mert nekem könnyebb 2embert itt hagyni mint neki 5ember
2010. dec. 22. 15:51
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

kisbabát így nem szabad vállalni. előbb legyél önálló, állj meg egyedül is a saját lábadon, vagy akár ketten a pároddal, legyenek közösen meg a stabil alapok, és ha mindketten akarjátok, akkor vágjatok bele.

ő egy érző kis lélek lesz, nem egy játékszer.

2010. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Igazad van, ne tedd ki magadat az abortusznak még gondolatban sem, ha nem szeretnéd. Viszont ebben az esetben a szüleidet se tedd ki annak, hogy az ő nyakukra szülsz. Ha annyira felnőtt vagy, hogy egy gyerekért felelősséget tudsz és akarsz vállalni, akkor tessék szépen elmenni dolgozni, és önerőből megteremteni neki, ami kell. A pasidról meg annyi, hogy ha szeretne téged és örülne, várná a gyereketeket (féléves kapcsolat esetén szinte kizártnak tartom az igenlő választ, pláne ilyen fiatalon), akkor mindenképpen rohanna hozzátok, de amennyire a leírtakból következtetni lehet, csak a saját kényelmes életét sajnálja feladni. Egyáltalán beszéltetek arról, hogy ő szeretné-e a babát, vagy csak neki is kijelentetted, hogy abortuszról szó sem lehet? Ha megtartod a gyereket, akkor azzal is nézz szembe, hogy magadnak szülöd, nem másnak, te felelsz majd érte, a sorsáért, mástól max. megköszönheted a segítséget, ha adnak, de semmiképpen nem várhatod el senkitől, mert a gyerekvállalás két ember döntése és felelőssége: az apáé és az anyáé.
2010. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

becsúszott...

a 21. században...

nem semmik vagytok, az biztos.

2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Nekünk is becsúszott a baba kb fél éve voltunk együtt,bár én 26 éves voltam akkor.

Az abortusz EGY PILLANATRA SEM fordult meg a fejemben még úgy sem hogy tudtam a szülőknél kell egyelőre meghúznunk magunkat.

Szerintem oda menjetek ahol jobban meglenne a magánszférátok mert az nagyon fontos,tapasztalatból mondom.

Az már egy másik kérdés hogy a párod mit akar,van megoldás hidd el csak próbáljátok meg.

Gratulálok a babához!Csodálatos dolgot fogsz átélni!!!!!!


8 hónapos fiú anyukája

2010. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%

Itt a legkisebb probléma csak az,hogy fél éves a kapcsolat.19 éves,akinek jövedelme sincs a párjának úgyszintén.Egy olyan "érett" 19 évesnek szül,aki annyi kényelmetlenséget sem vállal,hogy átköltözik máshová,ahol szintén eltartják.Gondolom minden szíve vágya,hogy végre apa lehessen.

Erre a stabil,masszív és érett kapcsolatra vállalnak gyereket.

2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
45%

Nem stabil, nem masszív és nem érett kapcsolat, de hány olyan ment már széjjel? Millió. Úgy indultak, hogy örökké fognak tartani, megalapozott, többéves együttjárás után, mégis szétváltak.


Ezért nem kellene előre feladni, meg sem próbálni, és egy életet elvenni? Hülyeség volna.

2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%

Megpróbálni? Ha nem jön be,akkor mit csinálnak a gyerekkel,beadják zaciba? Ez nem csak róluk szól,hogy vajon meddig bírja a kapcsolat.Ez kőkeményen a gyerekről szól!

A fél éves kapcsolat még a hagyján.A 19 év a másik gond.Olyan érettek,hogy azt sem képesek eldönteni,hogy kinél élősködjenek.Ha most nem tudnak kompromisszumot kötni (ami egy házasságban alap) és nem képesek lemondani a saját kényelmükről,az eddig megszokott életükről,akkor később,ha meglesz a gyerek,akkor hogy fognak? Akinek van gyereke az tudja,hogy néha bizony van,hogy nemet kell mondani valamire,amit az ember szivesen tenne meg,mert első a gyerek.

Nagyon nem mindegy,hogy két 28 éves ember mondja azt,hogy családot alapítanak vagy,ha két tizenéves teszi ezt.Sem anyagilag,sem érzelmileg nem ugyanott vannak,ahol egy felnőtt pár.

Ők most a szarra próbálnak várat építeni.Annak a valószínűsége,hogy nem dől össze kb.1% a maradék 99 pedig azt sugallja,hogy megint egy elcseszett élet fog születni,ahol a szülők még maguk is kevesek az önállóságra.A nagyszülőkön a felelősség,hogy a gyereknek mindene meglegyen.A 19 éves srác apai mivoltja pedig minden,csak nem tekintélyes.

2010. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!