Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Éljünk...

Mit tegyek most? Éljünk külön? Ő sem hajlandó én sem! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő hogy teherbe estem, nincs házunk sem, így hát egy szülőnél kell meghúzódnunk.

Én innen nem akarok menni hozzájuk, de ő sem hozzánk.

Szerintem egy férfinak könnyebb költözni a nőhöz mint a nőnek.Ráadásul az ő családjuk zajos az én családom nem.

Most nem tudom mi lesz!!

Milyen tanácsot adnátok??


2010. dec. 22. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Munka és albérlet.
2010. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Régen mindíg a lány költözött a fiús házba. Miért nem mentek albérletbe?
2010. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy anya mondta nekem hogy költözzünk hozzánk, melléképületbe, ne költsünk havi 50-60 ezret albérletbe azt inkább tegyük félre.
2010. dec. 22. 15:13
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
és ezekről nem beszéltetek mielőtt megtörtént a szexuális együttlét? mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok? miért vállaltad a gyerekét, ha ennyire nem tudtok közös nevezőre jutni alapvető dolgokban?
2010. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
becsúszott a baba de én megtartom 19évesek vagyunk és féléve vagyunk együtt
2010. dec. 22. 15:15
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Oda menjetek, ahol több a hely, ahol később a babával is kénelmesebben elfértek.

További szempont lehet még a döntésben:

-hol fogadnak szívesebben bennetek,

-hol tudnak jobban besegíteni a baba körüli teendőkbe,

-emellett az sem mellékes, kinek a szülei a kevésbé rátelepedősek, azaz kié engedi szabadabban, önállóbban élni a fiatal párt.

2010. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

azért egy férfi anyja legtöbbször uralkodóbb, parancsolgatóbb a "menyével" szemben, mint a nő anyja a "vejével".

tehát én mindenképp amellett lennék, hogy a párod költözzön hozzátok.

ráadásul egy zajos helyre egyébként sem mennék, nemhogy kismamaként.

ha nem hajlandó a párod hozzátok költözni, és nem megoldható az albérlet sem, akkor sajnos ez azt jelenti, hogy véget ért a kapcsolatotok.

ha így lenne, majdnem biztos, hogy egyedül fogod felnevelni a gyereket, minimális anyagi támogatással az apuka részéről.

ha ez így nem vállalható, akkor érdemes lemondani a gyerekről.

2010. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

-hol fogadnak szívesebben bennetek

Úgy gondolom hogy mindkettő helyen szívesen fogadnának, de nyilvánvaló hogy az apuka nem nagyon csipi a fejem, az apuka eléggé veszekedő típus, ha oda megyek biztos mindig veszekedik az egyik gyerekével az ilyet én nem szeretem!!


-hol tudnak jobban besegíteni a baba körüli teendőkbe

hmm hogy is mondjam az én anyukámnak kettő gyereke van a páromék 4en vannak testvérek, de mégis ha bajom van szívesebben kérném meg a a saját anyukámat arra hogy mutassa meg na meg anyukámnak elég rosszul esne ha nem itt laknék.


-emellett az sem mellékes, kinek a szülei a kevésbé rátelepedősek, azaz kié engedi szabadabban, önállóbban élni a fiatal párt.


Ebben is van megosztozás, a páromnak a szülei nem annyira telepednek ránk, az anyukám többször jön be hozzánk fecsegni mikor itt van a párom de viszont az én anyukám segítőkészebb.


*azért egy férfi anyja legtöbbször uralkodóbb, parancsolgatóbb a "menyével" szemben, mint a nő anyja a "vejével". ezek mellett még az is rossz ebben hogy azért sem költöznék oda mert akkor a párom nem szeretném hogy uralkodjon rajtam na meg azért ő ott bátrabb is lenne ha veszekedésről lenne szó, én pedig nem fogom magam hagyni

2010. dec. 22. 15:27
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
ne haragudj, de szerintem kár ezzel vesződnötök. félév... az semmi... nem is ismeritek egymást... fogalmatok sincs arról, hogy egyáltalán tudtok-e AKÁRHOL együtt élni.. hogy milyen apró idegesítő szokásai vannak a másiknak. hány hetes terhes vagy? én nem érzem úgy, hogy ez a kapcsolat elég stabil és mély lenne ahhoz, hogy gyereket vállaljatok.
2010. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

4 hetes!!


lehet igazad van de én pedig nem fogom ki tenni magamat abortusz gondolatának sem, és kész!!!

Megtartom

2010. dec. 22. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!