Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladósodtunk. Mit tegyek?...

Eladósodtunk. Mit tegyek? Nagyon gáz hogy nem tudok venni semmit?

Figyelt kérdés
CSaládomnal élek,apám eladósodott és az össze pénzünk rámegy,épp annyink van h kaját vegyünk.Ugye itt a karácsony és van már 4 éve párom.Sajnos munkahelyem nincs mert megszünt,a félre rakott pénzem mind oda adtam apámnak.Most itt van karácsony és itt ülök egy fillér nélkül és nem tudok venni ajándékot senkinek.Itt sírok és nem tudom mit tegyek!Páromnak nem mondhatom el ezt a problémát mert az kiakadna és elpletykálná mindenkinek!Már meg akarok halni is.Gyűlölöm apámat.Mit tegyek h megnyugodjak?
2010. dec. 22. 13:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vigasztal, nekem már sok karácsonyom volt fillér nélkül. Évtizedekkel ezelőtt saját magam készítettem babaruhát, fűszertartót,linzerből karácsonyfadíszt, méterárút tettem a fa alá, és együtt varrtunk belőle sapkát stb. Egy évben egy doboz dominó volt a fa alatt 2 gyereknek. Soha olyan jót nem játszottunk. Amikor gazdagabb ünnepünk volt, arra már szinte alig emlékszem. Majd lesznek jobb évek, meg még sokkal rosszabbak is. Azon azért gondolkodj el, hogy ha már nem bízhatsz a párodban, mi lesz még később.Fel a fejjel, lehet még szép az ünnep akár az idei is.
2010. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Nem lakik nálunk,csak este van itt"


Akkor én sem lakom a lakásomban hiszen csak este vagyok otthon :)

2010. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hitelkártya átverés? Tök evidens, hogy vásárolsz,vásárolsz de egyszer aztán azt vissza is kell fizetni
2010. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Most esett le hogy azt írtad nem dolgozol

VAgyis nem igazából apád miatt nincs pénzed hanem azért mert nem dolgozol

2010. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mindegy sztem h miben adósodtunk el,nem?Nem csak egy hitelkártya volt ott!Jól éltünk.CSak az a baj h apám ithon ül és veszekszik velünk,mintha mi tehetnénk róla és mi találjunk az ő dolgaira megoldást,minket hibáztat mikor ő csinálta ezt!És nem hogy el menne maszekolni,ithon fekszik és morog.Meg fogok őrülni és már azon vagyok h "megölöm"!
2010. dec. 22. 13:56
 16/24 anonim ***** válasza:

Basszus

Miylen jogon szidod apádat hogy nem dolgozik?

Te sem dolgozol

2010. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Már 2szer is irtam h volt félre rakva pénzem simán éltem albérletben a félre rakott pénzből is.Csak nem volt más lehetőség,és oda adtam egy forintig minden pénzem.És haza kellett költözni!
2010. dec. 22. 13:57
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne légy már naiv. Nem dolgozol, a félrerakott pénzedből meddig tudtál volna elvegetálni?

Ne csak mást hibáztass azért ahogy élsz

Felnőtt vagy, a sorsod a Te kezedben van

2010. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
MAjd ha teis olyan helyzetben leszel h éled az életed,jó munkahelyed van és az becsődöl,és miért baj ha nem találok magamnak pár hónapig munkát?Majd remélem teis leszel a mai világban munkanélküli és érzékeled azt h senkinek se kellesz.
2010. dec. 22. 13:59
 20/24 anonim ***** válasza:

Attól jobban éreznéd magad ha én is munkanélküli lennék?

Apádat szidod mert nem dolgozik, de persze az hogy te otthon vagy az tök normális.

Felnőtt nő vagy de tartsanak el a szüleid,,sőt adjanak pénzt a "barátod" ajándékára is

Gondolhattad volna hogy lesznek következményei annak ha az utolsó filléred is oda adod.

2010. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!