Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladósodtunk. Mit tegyek?...

Eladósodtunk. Mit tegyek? Nagyon gáz hogy nem tudok venni semmit?

Figyelt kérdés
CSaládomnal élek,apám eladósodott és az össze pénzünk rámegy,épp annyink van h kaját vegyünk.Ugye itt a karácsony és van már 4 éve párom.Sajnos munkahelyem nincs mert megszünt,a félre rakott pénzem mind oda adtam apámnak.Most itt van karácsony és itt ülök egy fillér nélkül és nem tudok venni ajándékot senkinek.Itt sírok és nem tudom mit tegyek!Páromnak nem mondhatom el ezt a problémát mert az kiakadna és elpletykálná mindenkinek!Már meg akarok halni is.Gyűlölöm apámat.Mit tegyek h megnyugodjak?
2010. dec. 22. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

figyelj

saját készítésű ajándékok is vannak amik többet is érnek

másrészt pedig nagyon kedves párod lehet

mi az hogy kiakadna és pletykálkodna? te ezt normálisnak érzed?

nem szégyen ha valakinek nincsen pénze, pláne a mai világban

nekem sincs semmi... én készítek akinek tudok, az emberek (ha szeretnek) akkor megértik

20L

2010. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod ezt megbeszélni a pároddal, akkor a ti kapcsolatotokban nagyon nagy gáz van.


Vele kell megbeszélned. Azt is vele kell megbeszélned, hogy ne adja ezt tovább másoknak. Azt is, hogy miért érzed úgy, hogy oda kellett adnod a pénzed apádnak?


Ha gyűlölöd apádat, akkor el kell hagynod a házát.

2010. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Páromnak erre a tulajdonságára tegnap jöttem rá,mert az anyjával beszéltem és az elkotyogta amit én elmondtam páromnak.persze titok volt.NA mindegy!Nem mehetek el még egy darabig nincs is hova mennem,meg édesanyámat nem hagyhatom itt vele!Elfogadom ezt a helyzetet de oylan fájdalom van bennem h be fogok csavarodni!
2010. dec. 22. 13:40
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Fel kéne már fogni,hogy a karácsony nem arról szól,hogy milyen drága ajándékot adunk a másiknak..

A karácsony a szeretetről szól,és ha valami kis dolgot adsz ajándékba annak nem az értéke a fontos hanem a szándék..

Csinálhatsz bármit amivel lehet kedveskedni..

Vagy süthetsz egy finom sütit..

A barátodról meg annyit,hogy ha kiakad mert elvagytok adósodva,és pletykálni fog,te meg ezt természetesnek veszed,akkor bocsi,hogy ezt írom,de meg is érdemled,hogy ilyen léhűtő legyen a párod..

Az ember ha szeret valakit nem kipletykálja hanem támogatja,segíti..Nem kiakad,hanem megérti...

Talán vele kezdhetnéd a karácsonyi ajándékozást..Adj neki egy szatyrot amiben a ruhái,dolgai vannak,és rúgd ki páros lábbal..

2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Elpletykálná a párod?Nem tudsz vele beszélgetni arról ami neked fáj?

Biztos hogy jól választottál?

2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem mindegy apádék miért adósodtak el

Hány éves vagy? Miért nem tudsz elköltözni? az lenne a legjobb ha ennyire gyűlölöd

2010. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen,ez rossz tulajdonsága h nem birja megtartani magában és egyből elmondaná a haverjának aki meg utál engem(párom ezt se tudja)és már csak kib...ból is mindenkinek elmondaná.Bonyolult de ez van!
2010. dec. 22. 13:42
 8/24 anonim ***** válasza:

Idén akkor nem veszel ajándékot. Nem a világ vége. Én inkább azon aggódnék a helyedben, hogy lesz-e mit ennem, lesz-e hol laknom...


"Páromnak nem mondhatom el ezt a problémát mert az kiakadna és elpletykálná mindenkinek"


Ez a mondatod no comment. Mégis milyen párod van neked?

2010. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem már eleve az is meghökkentő, hogy a párod költözött hozzád. Miért nem te a párodhoz?

(Mert ha jól vettem ki, akkor ő a férfi, és milyen férfi az, aki odaköltözik a nő családjához?)

De ez csak az én véleményem. 21/F

2010. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem lakik nálunk,csak este van itt!Azért adósodtunk el mert apám bele ment ilyen hitelkártyákba de arra nem számitott h jól átverik,mi erről nem tudtunk.NA mindegy is!25 éves lány vagyok és mivel nem dolgozom nem tudok elköltözni eddig albérletben voltam,ami kis pénzem is volt oda kellett adnom neki hogy éljünk valamiből.
2010. dec. 22. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!