Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz bunkóság? Vagy kevés?

Nem lesz bunkóság? Vagy kevés?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy anyának meg apának karácsonyra veszek mozijegyet, mert soha nem mennek sehova, ezt halálosan komolyan mondom, max családi rendezvényekre (ballagás meg ilyenek) és gondoltam, hogy anyának veszek mellé még bonbont, de apának meg akkor bort illene, de azt meg nem akarok, meg bátyám azt vesz neki. Az gáz, ha csak mozijegyet veszek nekik? Az üvegtigris 3-ra lenne, szeretik mind a ketten.

A másik, nővéremnek csináltam egy nyakláncot meg fülbevalót, nagyon szépet, (nekem legalábbis nagyon tetszik) fimo gyurmából, bátyámnak meg egy könyvet találtam ki, de a bátyám ajándéka kb 3000 huf a nővéremé meg kijött kb 500-ból, nem fog nővérem megsértődni? Vegyek neki mellé még valamit? Vagy csináljak neki még egy szettet? Tudom, hogy nem az értéke a lényeg, de nem szeretném ha ciki lenne


2010. dec. 22. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki,én imádom a kézzel készített ajándékokat,mert tudom,hogy nem csak levették a polcról,és bevágták egy ajándék táskába,hanem foglalkoztak vele,és szeretettel csinálták nekem.Nagyon aranyos vagy!

Szüleid pedig örülhetnek neki,hogy ilyen figyelmes gyerekük van!Hidd el!

2010. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy saját kezűleg készítettél szép ajándékot, hidd el, többet tettél, mintha több pénzért vásárolsz valamit. Biztosan nem fogja a nővéred rossz néven venni, hogy ő "csak" 500 Ft értékben kapott. Amúgy, ha még nem dolgozol, hanem tanulsz, akkor pedig mindenképpen elég ajándék ez Tőled. Azt fogják értékelni szüleid is, hogy így gondoltál rájuk!

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok nagyon! Amúgy 17 éves vagyok, és lány, és még tanulok. (:

Nektek is kellemes ünnepeket!

2010. dec. 22. 10:31
 4/4 anonim válasza:

szia!

természetesen a kézzel készült ajándékok valamilyen szempontból többet jelentenek de ha a nővéred/hugod olyan hogy ez rosszul esne neki esetleg felhántorgatná, vagy észrevenné, lehet olyan gondolata os hogy őt annyira nem szereted ezért nem vettél neki semmit nem dobtál ki rá pénzt inkább "fabricsáltál" valamit!

Bocsi de nekem ez a vélemyényem.

Nem tudok más agyával gondolkodni de te tudod mien tesód van lehet nem sértődne meg.

KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!

2010. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!