Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon vékony lányok csúnyák?

A nagyon vékony lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, az emberek és a média a telt nők védelmezésével átesnek a ló túloldalára, és úgy állítják be a dolgokat, mintha a vékony nők elítélendően ocsmányak lennének, akiknek a példáját nem kell követni.

Én amolyan modellalkat vagyok, nem szeretem, de ezt adta az ég és nem tudok mit csinálni, nem lesz nagyobb mellem, vastagabb combom, ha három napig egyfolytában eszek sem.

Általában nem befolyásol a közvélemény, de most már lassan kezdem úgy érzeni, hogy én vagyok a ronda, csak mert ilyennek alkotott az ég...


2010. dec. 21. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%
nem bántásból, de én személy szerint rosszul vagyok a vékony emberek csontos testétől... szó szerint rosszul. de sokan vannak akik egyszerűen ilyen fajták és hiába esznek rendesen meg minden, mégis túl vékonyak maradnak egész életükben...
2010. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Flubber válasza:
Ez tök szubjektív, én pl. rajongok az olyan alkatú lányokért mint te!! De kinek mi tetszik.
2011. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!