Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon vékony lányok csúnyák?

A nagyon vékony lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, az emberek és a média a telt nők védelmezésével átesnek a ló túloldalára, és úgy állítják be a dolgokat, mintha a vékony nők elítélendően ocsmányak lennének, akiknek a példáját nem kell követni.

Én amolyan modellalkat vagyok, nem szeretem, de ezt adta az ég és nem tudok mit csinálni, nem lesz nagyobb mellem, vastagabb combom, ha három napig egyfolytában eszek sem.

Általában nem befolyásol a közvélemény, de most már lassan kezdem úgy érzeni, hogy én vagyok a ronda, csak mert ilyennek alkotott az ég...


2010. dec. 21. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

> de most már lassan kezdem úgy érzeni, hogy én vagyok

> a ronda, csak mert ilyennek alkotott az ég...

Ne érezd úgy. A "ronda" szubjektív dolog.

Van akinek a vékony nők tetszenek, van akinek meg a "teltebbek".


> nem lesz nagyobb mellem, vastagabb combom, ha három napig egyfolytában eszek sem.

Gyere el hozzánk ebédre! Ha csak a levesből eszel, már akkor is hízni fogsz! :D

2010. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mindenkinek, más típusú lány jön be. Nem hinném, hogy az emberek olyan sokat adnának a média által sugallt normákra. Mindenkinek megvan a zsánere, van aki a vékonyakat szereti, van aki az átlagosakat, van aki kissé vastagabbakat és van aki a kövéreket. Nekem az átlagos és kissé vastagabb lányok jönnek be, a kövérek és soványak nem. De, ha emberileg meglátok valamit az adott hölgyben, akkor nem érdekel a külseje, amennyiben az átlagosnak számít, persze az extrém kövér és sovány 90kg fölött 40kg alatt súlyú lányok már kiesnek az átlagosból. Nekem ez a véleményem más biztosan mást fog mondani. De, szerintem a szerelem vagy a szimpátia kialakulásában, nem számít annyira markánsan a külső, hacsak nem csúnya az adott illető, akkor meg lehet akármilyen súlya... Ahogy én látom a férfiakat nem érdekli, hogy hány kiló vagy az összehatás a lényeg, arc, nőies alak, öltözködés, stílus, érdeklődési kör. Ha ezek együtt stimmelnek, szerintem senkinek sem fog még csak feltűnni sem hogy hány kiló vagy.
2010. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez akkora hazugság, mikor mondják, hogy nem kell vékony nő, mert nincs mit fogni rajta :) mégis a legtöbb 20-30-as férfinak vékony nője van :) akkor hogy van ez?

Túl sokat adunk mások véleményére és ez a nagy baj, sok nő ezért csinál szó szerint hülyét magából.

A kövérséget a férfiak meg azzal párosítják, hogy biztos zabagép és lusta, nem csinál semmit, ami szerintem sokszor igaz is.

2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem azok. Mint ahogy a teltebb/molett lányok sem azok.

Sajnos, senkinek a hátára nincs ráírva, hogy miért olyan, amilyen. A vékony lányok sem tudják hirdetni, hogy "hiába zabálok, egy dekát sem hízok, pedig szeretnék" és egy duci nő sem tudja megmagyarázni a világnak, hogy nem zabagép, csak éppen ő ilyen alkatot örökölt, és ehhez hozzájárul pl. egy hormonzavar.

Mindenkiben van szépség, csak a felszínre kell hozni. Meg kell találni önmagad, kialakítani a stílusodat. Egy önbizalommal teli, magával elégedett nő mindig vonzó, akár sovány, akár nem.

A pasik soha nem csinálnak ekkora ügyet abból, hogy vékony v. macis alkatú. Csak mi nők vagyunk ennyire hiúak, mi generáljuk a hülyeségeinket. :D

2010. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
155 cm vagyok (ehhez képest nézzétek a súlyt!). Voltam már 43 és 50 kg is. Az 50 nekem más husis, a 43 az anorexiás kinézetet súrolta. 46 az ideális szerintem. A férjem szerint az 50.
2010. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sajnállak a modellalkatod miatt, nagyon rossz lehet így élned.


Miért nem sz*rod le, hogy ki mit mond? Ha holnaptól azt mondaná mindenki, hogy csak a 180 centi feletti nőkre buknak a pasik, de én a 157 centimmel úgy tapasztalom, hogy érdeklődnek irántam, akkor nem tökmindegy, mi van a médiában?

Komolyan rondának érzed magad emiatt? Komolyan? Vagy csak sajnáltatod magad? Mert én 3 évvel ezelőttig kövér voltam, és amióta lefogytam, teljesen megváltozott az életem. És nem érdekel, ki mit mond. És ha csúfolnának azért, mert sovány vagyok, még büszkén ki is húznám magam, hisz azzal csúfolnának, hogy szépségideál alkatom van. Viszont a kövérségemért csúfoltak, és össze sem lehet hasonlítani azt, amikor valakire azt mondják, hogy tehén azzal, hogy gebének csúfolnak.

23/L

2010. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát... Én voltam vékony, 63 kilósan már sírt körülöttem mindenki, hogy milyen vékony vagyok, és milyen beteg (igaz, tényleg nagyon vékony voltam, mert magas is vagyok) Most meg vagyok 93 kiló, és TELIBEFOSOM, hogy mit mond a világ, mert adok magamra, szép vagyok, ápolt vagyok egészséges vagyok, sportolok, és persze hogy le akarok adni, de amíg nem érem el a 85-öt, addig se ölöm meg magam. Sajnos, ránk kövér nőkre tényleg nincs kiírva, hogy 'éppen fogyózom', vagy 'antidepresszáns, fogamzásgátló okozta' esetleg 'pajzsmirigy-probléma', és a soványakra sem, hogy 'alkat, nem tudok hízni'. stb.


Igazából ez a nagyon rossz, hogy aki teltebb/kövér, arra rásütik, hogy mert lusta, és mert zabagép. Van ilyen. Viszont a soványakra is rásütik, hogy 'éhezteti/hánytatja magát a barom' Ami szintén van. Én azt mondom, legyünk NŐK, legyünk ápoltak, csinosak, adjuk meg a nőiességünknek, ami kell. És ha a súlyod nem veszélyezteti az egészségedet, akkor mindenki, aki mást mond, menjen a sunyiba, és hagyjanak már minket, teheneket és gebéket is élni.

2010. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én molett vagyok, de soha nem csúfoltak vele. Valószínüleg mert nem zavar, és jól érzem magamat. Jobbnál jobb pasiaim voltak, csak néztek sokszor és kérdezték is, hogy honnan szedem őket:) Ha elfogadod magad, amilyen vagy, onnantól kezdve más is úgy néz rád. Ha magadat nem szereted, akkor más hogyan tudna megszeretni?
2010. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

Fú, lemaradtam.. most a média a teltebb nőket "nyomja"? Na, akkor most nagyon jó nőnek érzem magam, eddig a ropikat reklámozták, akkor én is ki akartam írni kérdést, hogy a "Telt lányok senkinek sem tetszenek?" de ezek szerint ez már nem aktuális. Hurrá!


Magyarán, ne törődj a médiával, akkor is voltak/vannak/lesznek különböző ízlésű emberek, ha csak típust éltetnek a reklámokban..

2010. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
De ez szerintem hülyeség, hogy a média most a teltebb lányokat nyomják. Ha azért gondolják ezt, mert múltkor volt egy interjú, hogy most már nem engedik, hogy anorexiába hajszolják a modelleket, akkor az gáz. Az a baj, hogy valakinek már az dagadt, ha van normális melle, meg feneke, és nem pedig egy deszka.
2010. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!