Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon vékony lányok csúnyák?

A nagyon vékony lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, az emberek és a média a telt nők védelmezésével átesnek a ló túloldalára, és úgy állítják be a dolgokat, mintha a vékony nők elítélendően ocsmányak lennének, akiknek a példáját nem kell követni.

Én amolyan modellalkat vagyok, nem szeretem, de ezt adta az ég és nem tudok mit csinálni, nem lesz nagyobb mellem, vastagabb combom, ha három napig egyfolytában eszek sem.

Általában nem befolyásol a közvélemény, de most már lassan kezdem úgy érzeni, hogy én vagyok a ronda, csak mert ilyennek alkotott az ég...


2010. dec. 21. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Erről olvastam nemrég egy szépet, hogy megsütheted a belső kisugárzást, ha egy hájas tehén vagy. Nem a te hibád, hogy a közízlás meg a média a vékonyakat tolja előtérbe
2010. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Erről olvastam nemrég egy szépet, hogy megsütheted a belső kisugárzást, ha egy hájas tehén vagy. Nem a te hibád, hogy a közízlés meg a média a vékonyakat tolja előtérbe
2010. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne foglalkozz senki véleményével, az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Én meg pont husibb alkat vagyok, nagyon sok embernek nem tetszik, soknak meg pont ez jön be. De olyan szinten nem érdekel, én másokat sem szoktam kritizálni. Gondold el, milyen unalmasak lennének az emberek, ha mindegyik egyforma lenne.

Amúgy nem hiába indítottak hadjáratot a vékony nők ellen, mert csak azt hangsúlyozták mindenhol, hogy akkor vagy jó nő, akkor vagy szép, ha csont és bőr vagy, ami már természetellenes és nem egészséges. A divat világ nagyon sok nőt megbetegített már testileg és lelkileg is, ők nagyon gyenge jellemek, hogy bedőltek. Akinek van egy csöpp esze, kineveti ezeket a változó elvárásokat, amit agyatlan gazdag unatkozó majmok kreálnak és terjesztenek el.

2010. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
ha kövér lennél, akkor meg arról álmodoznál, hogy hadd legyél ilyen... hidd el, sokkal jobb helyzetben vagy, amennyiben nem kórosan sovány vagy, a vékonyság sokkal elfogadottabb, teljesen természetes dolog. örülj neki, ehetsz amennyit akarsz, nem kell sportolnod.... egy kövér embernek sokkal több problémája van, amik már gyerekkorban elkezdődnek, kiközösítenek, soha nem lesz annyi barátod, az emberek visszautasítanak, úgy gondolják gyenge vagy ahhoz, hogy tegyél valamit ellene, undorodnak tőled... pasid se lesz nagyon... hidd el, sokkal rosszabb kövérnek lenni. szerintem a média azért védi a telt nőket (bár attól még, hogy védik, az, aki nem telt, nem fogja védeni őket...) mert az emberek nem képesek változtatni az életmódjukon... gyengeség....
2010. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Egy nagyon vékony lányon sokat nem tudsz fogni.

Hidd el, a belső kisugárzás nagyon sokat számít, meg hogy mennyi eszed van. Ha ilyet kérdezel, ezek szerint nem sok van. Mindenkinek meg van a saját ízlése, kinek mi tetszik.

Ki milyen tartós kapcsolatot szeretne. Egyértelmű, hogy aki hosszútávra tervez, azt is figyelembe veszi, mennyire ápolt egy lány, igényes-e, az se árt, ha kicsit tud főzni, nem buta mint a föld, talpraesett, nem féltékeny. Sokkal több mindent lehet ide sorolni, mint a külsővel kapcsolatba. Ezek szinte kivétel nélkül fontosak szerintem.

2010. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó szívemből szólt! Mindenben egyetértek vele.

Mondjuk én átlagos alkat vagyok de nálam meg azzal van tele a bili hogy szülés után vagyok pár hónappal és sokan megjegyzik hogy de meghíztam....holott mindössze 14 kilót kaptam magamra a 9 hónap alatt.

2010. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
bocsi, 21.36-ra gondltam :)
2010. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

figyi,a szépség sztem elég relatív..van,akinek ez tetszik,van akinek az.az meg nem attól függ sztem,hogy szép-e valaki hogy milyen alakja van:egy duci lány is lehet szép,és fordítva egy vékony is lehet mondjuk csúnya arcú vagy akármi.

én is ilyen vagyok,ezt örököltem:vékony.örülj neki,én összeteszem a két kezem hogy ilyen alakom van.különben meg a kis részletek is számitanak:ápoltság,kisugárzás...

szerintem egyébként aki túlságosan szidja a vékonyakat,az csak irigykedik.:D

2010. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Cory Rose ***** válasza:
60%
Vékony lányok közül szerintem csak az abszolút csont-bőr, beteges beesett arcú tényleg anorexiás lányok a rondák. De ők nagyon.
2010. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves 21:38


Mint mondtam, nem befolyásol a közvélemény, de most már túlzásnak érzem, hogy szinte mindenhonnan az jön vissza, hogy: "Vigasztalódjatok telt nők, a gebék senkinek nem kellenek"

Ez kiábrándító.

2010. dec. 21. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!