Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hogy mindenre van pénz...

Hogy hogy mindenre van pénz csak arra nem amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

Karácsonyra nagyon szeretnék laptopot, vagy csak egy új házat, mert a mostani gépem már menthetetlen. :(


de a szüleim azt monják hogy erre nincs pénz...

de vettek új konyhaszekrényt, kandallót és mikrót...


A konyhaszekrénynek semmi baja, max az hogy kicsit régi.

A kandalló... hát jó. ezt megértem.

De a mikró?? annak tényleg semmi baja nem volt. Anyám tegnap kiejtette a száján, hogy új mikró kell, és ma már meg is vették.

én meg egy éve könyörgök egy új számítógépért. :(


2010. dec. 21. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezer meg millió ilyen buta kérdés van itt nap mint nap!

Jesszus!!!

Én 26 évesen vettem magamnak a pénzemből laptopot,előtte azt sem tudtam hogy működik egy számítógép!!!!

2010. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

Majd amikor eljon az az ido, hogy sajat keresettel rendelkezel, akkor mar barmit megtudsz venni, amit Te szeretnel.

A Szuleid jelenleg ezt teszik, elnek azzal a lehetoseggel, amit megteremtettek Maguknak, mivel megdolgoztak azert, hogy felujitsak a haztartasukat, az otthonukat.

Ne idegeskedj, majd eljon a Te idod is, de most tanulj.

Ne szolj bele a felnottek dolgaba, mivel Ok a sajat eletuket elik.

2010. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz a bajod mint a gyerekeimnek. Mindened megvan, és ezért semmi nem elég. Van neted, meleg szobád és vacsorád, inkább örülj ezeknek, mert mindig lesz mit sajnálnod, amid nincs.
2010. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van eladó asztali gépem 40000ft ért ha gondolod irj privibe.
2010. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a gépajálatot, de úgyse vesszük meg. :(
2010. dec. 23. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!