Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hogy mindenre van pénz...

Hogy hogy mindenre van pénz csak arra nem amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

Karácsonyra nagyon szeretnék laptopot, vagy csak egy új házat, mert a mostani gépem már menthetetlen. :(


de a szüleim azt monják hogy erre nincs pénz...

de vettek új konyhaszekrényt, kandallót és mikrót...


A konyhaszekrénynek semmi baja, max az hogy kicsit régi.

A kandalló... hát jó. ezt megértem.

De a mikró?? annak tényleg semmi baja nem volt. Anyám tegnap kiejtette a száján, hogy új mikró kell, és ma már meg is vették.

én meg egy éve könyörgök egy új számítógépért. :(


2010. dec. 21. 17:48
1 2
 1/15 szamóca. ***** válasza:
56%

ószegény. hát menten elsírom magam.

talán eddig kicsit okmindent kaptál meg, és nem szoktál hozzá... az valóban nem szép hogy ők költekeznek, de azért egy új laptop az nem repül csak úgy az ölbe... menj el dolgozni szivi, majd meglátod mennyibe kerül.

2010. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

lehet karácsonyra megkapod,csak húznak addig :))

velem is ezt szokták csinálni,hogy úgyse kapod meg,de aztán mégis ott van a fa alatt.

2010. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
84%

Mondjuk sajna nálunk is így volt ez. Cigire, sörre volt, de valami finom kajára, vagy nem túl drága karácsonyi ajándékra meg nem volt. Mondjuk én csak max 10 ezerért ( (de az tényleg a maximum annyiért) kértem, de azt sem kaptam meg. Irigyellek, hogy ez a legnagyobb gondod.

22/N

2010. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Add el a régi mikrót, ha az árából kikerül egy laptop.
2010. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, elsőre azt hittem, laptopot akarsz vagy új családi házat :))

Amúgy meg a szüleid biztosan úgy gondolják, a jelenlegi számítógéped biztos jó úgy, ahogy van. talán nem értenek hozzá, vagy csak nem akarnak rá költeni, mert szerintük amire használod, ez is elég.

2010. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

13 évesen sajnos még nem mehetek dolgozni.. de annyira nem hinném, hogy elvagyok kényesztetve, mert jártam bodzát, és csigát szedni. kíváncsi vagyok hány 13-14 éves járna el pár 100 forintért...

és biztos, hogy nem kapom meg. :/

Hát sajnos nem értenek hozzá... és így nem nagyon tudják, hogy milyen rossz ha óránként befagy és újraindul. =/

2010. dec. 21. 18:20
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is irigyellek h ez a legnagyobb problémád, én nem szoktam kapni semmit szülinapomra sem ballagásomra se kaptam semmit mégse borulok ki. Elgondolkozhatnál azon h a számítógépnél vannak fontosabb dolgok és nem hiszem h bele halnál ha nem lenne géped.
2010. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de még roszabb, hogy anyám a fejemhez is vágja, hogy kapott egy új mikrót ...
2010. dec. 21. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen lett először laptopom. Általános iskolás koromban asztali számítógépet sem használtam.
2010. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
13 éves vagy van egy géped lehet nem a legmodernebb de hogy netezgess arra éppen elég. A szüleid keményen megdolgoznak azért hogy vegyenek bútorokat mikrót stb. Örülhetnél neki, hogy normálisan nevelnek és van hol lakjál van mit egyél sok gyereknek még ez sem adatik meg. Ha kapsz valamit karácsonyra örülj annak mivel ajándékot nem kötelező venne csak vehetnek és egy laptop ott kezdődik, hogy 150 ezer forint nem tudom mennyit keresnek a szüleid de van akinek az két havi fizetése. Nem szabadelégedetlennek lenni meg kell becsülni amink van és a karácsonynak az együtt létről egy közös boldog vacsoráról és a szeretetről kellene szolnia nem a 100ezres ajándékokról.Az meg hogy mikrot kandalot stb vettek a mikróban neked is vagy te is készitesz ételt vagy teát a kandaló téged is melegit tehát vedd úgy hogy azokat érted is veszik.
2010. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!