Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nappal minden jó, de éjszaka?

Nappal minden jó, de éjszaka?

Figyelt kérdés

A férjemmel minden szuper, egy dolgot kivéve.

Gyerekkorom óta csak hidegben tudok aludni, de így is lassan, nehezen alszom el. Minél hidegebb van, annál jobban alszom. 10 fok felett fulladok, ver a víz...

Cserébe ő két másodperc alatt kómába esik és úgy horkol, hogy rettegek, mikor jönnek az elefántok az állatkertből a hívásra. Viszont ő fázik.

Én meztelenül alszom, egy vékony takaró van rajtam, ő pólóban, három vastag takaró alatt - ő fázik, nekem néha így is melegem van. Ablak nyitva.

Füldugót próbáltam, de semmit se ér. Néha 2-3 órán át nem tudok aludni a horkolástól. Piszkálni nem akarom érte, mert nem tehet róla, ettől függetlenül rettentő zavaró.

Őt a hideg zavarja.

Gyakorlatilag egy ágyban nem tudjuk kipihenni magunkat, annyira zavarjuk egymást az alvásban.


Természetesen alvás közben mindegy, hogy egyedül vagyok, vagy fekszik mellettem valaki, de elaludni mindketten összebújva szeretünk.

Felmerült, hogy külön alszunk, de a bújós rész miatt nem került még rá sor.

Nem tudom mit csináljak, mert ő panaszkodik a hidegre, én meg egyszerűen nem tudom kipihenni magam :(


2010. dec. 20. 20:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Horkolásra létezik gyógymód? Eddig egyedül a mandulaműtét "mellékhatásaként" tudtam róla, az lesz is, de nem ezért, hanem mert be-begyullad neki. (Doki mondta, hogy adott esetben a horkolás is elmúlhat tőle, de nem garantálható)

Külföldön a lágy szájpadot is megégetik, de erre nem venném rá, ha csak annyi indokolja, hogy "zajong" éjjel.


Szerencsére asztma egyikünket sem érint, betegséget se okozott még (annak nem tenném ki), csak diszkomfort érzetet.



A lepedő alá tehető ágymelegítőről még nem hallottam, de ez nagyon jól hangzik! Pontosan milyen néven kereshetem, milyen típusú boltokban? Veszek neki egyet, ha bújásnál nagyon melegít engem is, akkor csak arrébb gurulok :)

2010. dec. 21. 07:07
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia.Elsö vagyok.Igen van elektromos ágymelegítö.Nagyon jó dolog.Nekünk volt.

Horkolásra is vannak folyadékok,tapasz.Mink sok pénzt kiadtunk érte,sajnos nem használtak.Söt rosszabb lett a horkolása.

Ìgy marad a különalvás.Ami nem is akkora katsztrófa ha megszokjátok.Söt kialusszátok magatokat rendesen.

[link]


[link]

Innen tudsz válogatni.Esetleg vatera,teszvesz.hu

2010. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kettőtök közül szerintem neked van nagyobb gondod.. Nem sértésnek, de emögött tuti van valami a háttérben. Valami betegség/rendellenesség. Vagy max az, hogy kiskorodban hidegben kellett aludnod, és már megszoktad.
2010. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Mondom, voltam orvosnál, de annyit mondott, hogy ilyen a hőérzetem. Valóban nem öltöztettek túl kisgyerekként, de nem is kellett fázni (volt fűtés rendesen, nem emlékszem, hogy valaha fáztam volna otthon).

Arra viszont igen, hogy még általánosban télen rendre kergettek a tanárok az udvaron, mert 10 fokban pólóban voltam, mert nem fáztam.

Szerintem csak ilyen típus vagyok, vagy jó a vérkeringésem... nem tudom. Beteg is ritkán vagyok, hál' istennek.

2010. dec. 22. 05:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!